Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Baskerville
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Baskerville (Баскервіль) для собак

Сортувати за
1925 грн.
594 грн.
Сортувати за

Німецька марка кормів Баскервіль відповідає європейським стандартам, які застосовуються до раціонів харчування домашніх тварин. Ідеально підходить вихованцям з високою активністю, у тому числі мисливським чи службовим собакам. Харчування різноманітне та гіпоалергенне. Рекомендується ветеринарами як повноцінний раціон.

Торгова марка Baskerville (Баскервіль): корм для собак відмінної якості

Марка кормів Баскервіль розроблена для підтримки здоров'я, а також профілактики специфічних захворювань чотирилапих тварин. Лінійка консервованих кормів класифікується за віком вихованця, від щенячого до похилого віку. Сухий корм для собак Baskerville (Баскервіль) розрахований на дорослих собак, незалежно від породи. Можливе застосування особин з чутливим організмом.

В асортименті шість смаків на основі комбінацій баранини, яловичини, курки, ягняти, гуски, кролика. За існуючою класифікацією меню можна віднести до супер-преміум класу, хоча в деяких раціонах є добавки зернових компонентів.

Корм Баскервіль для собак: переваги

Склад раціону на 70% складається з м'ясних білкових інгредієнтів, що є чудовим показником для кормів цього класу. У виробництві використовуються птах, риба, м'ясо, вирощені у природних умовах на натуральному рослинному кормі.

Добавка вітамінів і мінералів добре збалансована і повністю засвоюється організмом навіть ослабленої або хворої тварини. Прийом додаткових вітамінних препаратів не потрібний. Таким чином, харчуючись раціонами німецького бренду, ваш вихованець отримує всі необхідні для здорового активного життя поживні речовини. У тварини нормалізується травлення, стан шкіри, шерсті, зубів. Важливо дотримуватись дозування, що залежить від розмірів собаки.

Особливістю меню є наявність добавок, що підтримують імунну систему і сприяють зниженню числа патогенних мікроорганізмів.

Купити корм для собак Baskerville (Баскервіль) в Україні.

Магазин Зоодом "Бегемот" (Київ) пропонує дбайливим господарям корм для собак Баскервіль купити в широкому асортименті. Харчування високого класу від відомого німецького виробника - це смачний збалансований раціон, що сприятливо впливає на здоров'я та активність вашого чотирилапого друга. Пропонований корм для собак Баскервіль має:

  • європейський та міжнародний сертифікат якості;
  • різноманітну смакову палітру раціонів;
  • зручне у зберіганні, дозуванні та транспортуванні упаковку;
  • доступну ціну.

Магазин організує швидку дбайливу доставку за заявленою адресою, приймає будь-які зручні для покупця форми оплати замовлення.

Побалуйте вашого вихованця апетитним корисним меню!


нагору