Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Клас корму преміум
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для собак преміум класу

Сортувати за
12345...11
375 грн.
248 грн.
310 грн.
248 грн.
Сортувати за
12345...11

Корм для собак преміум класу

Чим годувати вихованця – рішення кожного господаря індивідуальне. Але перш ніж робити вибір, спираючись на ціну або обсяг упаковки, варто розібратися, з чого складається продукт, і чому корм для собак преміум класу набагато краще, ніж економ-варіант. І за вартістю, і за впливом на організм тварини. Це як вибирати між сосискою та запеченою куркою – смак і користь суттєво різні.

Склад корму преміум класу для собак

Існує чотири типи готової сухої або консервованої їжі для домашніх чотирилапих: економ, premium, "супер", холістик. Останні два – це збалансовані максимально комплексні пропозиції сучасного ринку. Перший - це своєрідна обманка, коли тварина набиває шлунок великою кількістю їжі. При цьому важко сказати, чим саме воно харчується.

Коли йдеться про преміум корм для собак, мається на увазі їжа, в якій є як корисні складові, так і субпродукти, синтетичні компоненти. Якщо розглядати детальніше, то преміум корму для собак це:

 • М'ясо (найчастіше курка) та субпродукти. У цьому кожен із компонентів виробник зобов'язаний вказувати на інформації на упаковці.
 • Злаки, такі як крупи, рис, буває кукурудза. Краще, якщо у складі кукурудзи буде якнайменше або взагалі не буде: вона погано перетравлюється. Тоді як рис, ячмінь, сочевиця – показник хорошого рівня товару. Це слід враховувати, коли потрібно купити корм для собак преміум-класу.
 • Консерванти, барвники та ароматизатори. У товарах premium вони є. Але у меншій кількості, ніж в економ-варіантах, і якісніші. Також можуть використовуватися природні вітаміни Е та С, що продовжують термін придатності.

Корм преміум класу для собак можна назвати збалансованим. І якщо потрібно підібрати бюджетну форму харчування для улюбленця, це склад буде точно кращим рішенням, ніж сумнівний «економ».

Переваги якісного корму для собак преміум класу

 • У складі є тваринні білки, які позначені у переліку інгредієнтів на упаковці.
 • Сухі корми для собак преміум класу не містять ГМО, сої та кісткового борошна.
 • Серед компонентів – мінерали та вітаміни.
 • Добавки обрані уважніше, не викликають звикання та не провокують хвороб.
 • Можливість купити навіть у супермаркеті корм для собак преміум класу, ціна на який буде доступною. 100 г консервованого продукту коштуватиме менше долара, тоді як кілограм сухого коштуватиме від 3 доларів.

Серед недоліків – велика кількість злаків, наявність рослинного білка та невеликий відсоток тварини, а також ароматизатори та барвники.

Поради щодо вибору

 1. Щоб купити максимально якісний корм для собак, варто уважно вивчати склад продукції. Тому що товар товару відрізняється. І якщо один виробник додасть в упаковку куряче філе та рис, то інший обмежиться кукурудзою, «тваринним жиром», «птахом» та іншими загальними фразами, за якими ніхто не знає, що стоїть.
 2. Рекомендується уникати собачий корм преміум класу, в якому є консерванти BHA, BHT та EQ (ethoxyquin). Регулярне вживання останнього ветеринари пов'язують із виникненням алергії, раку селезінки, шлунка.
 3. Добре, якщо корм для собак преміум містить овочі, рослинні олії, а також вітаміни, мінерали та амінокислоти.
 4. У продажу доступні пропозиції для собак різних розмірів та віку, а також для вихованців, які потребують особливого догляду після кастрації або стерилізації.

Замовити смачну та корисну їжу для улюбленців можна в Інтернет-магазині "Зоодом Бегемот". В асортименті пропозиції від таких торгових марок як Amity, Brit Premium, Gemon, Josidog, Stuzzy, Happy Life, Butchers, Brekkies та ін. Україною.


нагору