Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Gemon
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Gemon (Джемон) для собак

Сортувати за
2350 грн.
Сортувати за

Сухий корм для собак Gemon, що відноситься до преміальної категорії кормів і виробляється в Італії, має досить велику популярність серед власників собак різних порід. Ця марка поєднує у собі високу якість виробленого харчування, доступні ціни та великий вибір продукції для тварин з різними потребами. Розробка корму Гемон для собак здійснюється таким чином, щоб забезпечити тварину всіма речовинами, необхідними для її правильного розвитку.

Які переваги має сухий корм Гемон для собак

Купити корм для собак Gemon можна завдяки певним перевагам, які притаманні даному типу корму. Виробник пропонує досить великий вибір продукції, яка чудово підходить для тварин будь-якого віку. Таке харчування підходить для щоденного харчування собак, а також для вихованців, які мають певні потреби у зв'язку з особливостями розвитку та стану здоров'я.

  • Як сировина для Гемон корму для собак використовується виключно натуральне свіже м'ясо та м'ясні продукти, які постачаються від власників фермерських господарств.
  • Для харчування тварин, м'ясо яких використовується як рисья, не застосовуються препарати для прискорення їх зростання та інші добавки, які негативно впливають на організм тварини.
  • Gemon корм для собак не має у своєму складі злакових компонентів, що містять глютен, а також білків, що мають рослинне походження.
  • Корм Gemon для собак можна купити в Києві завдяки відсутності у складі консервантів, барвників та ароматизаторів.
  • При виробництві харчування цього виду застосовуються сучасні технології, завдяки яким зберігається максимальна користь м'яса та інших компонентів.
  • На Gemon корм для собак ціна є досить вигідною, а широкий асортимент дозволяє підібрати харчування для кожного конкретного вихованця з урахуванням його потреб.

Як вибрати правильний корм для собак

Режим харчування кожного собаки залежить, в першу чергу, від його віку, тому корм повинен задовольняти всі потреби тварини, характерні для певного етапу її життя. Чималий вплив на вибір корму залежить і спосіб життя вихованця, а також стан його здоров'я та наявність будь-яких особливостей розвитку.

На Гемон корм для собак ціна в Україні залежить від конкретного складу, обсягу та інших факторів, проте є найбільш вигідною в порівнянні з аналогічною продукцією. Корм даного виробника поєднує в собі високу якість та максимальну користь для собак будь-якої породи та віку.


нагору