Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Royal Canin
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) для цуценят собак

Сортувати за
12
250 грн.
225 грн.
450 грн.
860 грн.
772 грн.
280 грн.
330 грн.
297 грн.
180 грн.
162 грн.
767 грн.
690.3 грн.
500 грн.
450 грн.
190 грн.
171 грн.
265 грн.
Сортувати за
12

Для забезпечення харчування собак різних порід необхідно підбирати певні корми в залежності від їх індивідуальних потреб та способу життя. Важливе значення має вік тварини, оскільки кожному етапі розвитку вихованець має різні потреби у тих чи інших речовинах. Тому варто звернути увагу на корм для цуценят Royal Canin (Роял Канін), який враховує особливості організму тварини, що росте, і містить всі необхідні елементи для його правильного розвитку.

Які переваги має корм Royal Canin (Роял Канін) для цуценят

Корм цього виробника вже довгий час користується величезною популярністю серед власників собак у всьому світі. Зумовлена така популярність наявністю досить важливих переваг, які притаманні корму Роял Канін для цуценят.

  • Повна відповідність продукції всім встановленим нормам та вимогам, які поширюють свою дію у цій сфері та гарантують її безпеку для тварин.
  • Найбільш оптимальне співвідношення високої якості корму та його досить вигідної вартості.
  • Купити Royal Canin (Роял Канін) для цуценят можна з різними смаками, так як асортимент продукції дуже різноманітний.
  • Використання як інгредієнти сировини тільки натурального походження, що забезпечує безпеку та виключає можливість виникнення алергічних реакцій.
  • Royal Canin (Роял Канін) Junior для цуценят розроблений з урахуванням того, що собаки в такому віці відрізняються більшою активністю, тому їх харчування має мати більш високі показники енергетичної цінності.
  • На Royal Canin (Роял Канін) для цуценят ціна досить невисока, що дозволяє створити для вихованця повний та збалансований раціон харчування.

Особливості харчування цуценят

Вибираючи спосіб харчування для вихованця необхідно забезпечити наявність достатньої кількості білка в його раціоні. М'ясні продукти в корм для цуценят Роял Канін становлять більшу частину задоволення потреб тварини в білкових речовинах. Крім того, витрата енергії у собак, що ростуть, набагато більша, тому харчування має її заповнювати.

На цьому етапі життя у собак закладаються основи розвитку всіх систем організму, формується опорно-рухова система, тому дуже важливо забезпечити їх необхідною кількістю поживних елементів. Корм даного виробника гарантує наявність великої кількості вітамінів, жирних кислот та інших корисних речовин, які так потрібні організму, що росте. При цьому у складі продукції відсутні шкідливі консерванти та барвники, тому таке харчування є максимально безпечним.


нагору