Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд 1st Choice
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм 1st Choice (Фест Чойс) для цуценят

Сортувати за
3319 грн.
133 грн.
133 грн.
Сортувати за

1st Choice (Фест Чойс) для цуценят– це високоякісний продукт, який відноситься до супер преміум класу. Для його виготовлення виробник використовує лише найкращі інгредієнти та спеціалізоване обладнання. Виробництвом корму займається канадська компанія PLB International. Вона з 1969 року працює на ринку тваринних кормів, тому добре відома власникам домашніх вихованців.

Корм фест чойс для цуценят та його особливості

До розробки складу 1st Choice (Фест Чойс) для цуценят дрібних порід було залучено висококваліфікованих фахівців у галузі ветеринарії, біології та дієтології. Для створення продукції застосовується свіже м'ясо курки, яке не піддається попередньому заморожуванню, тому має відмінні смакові якості. Компанія PLB International використовує суворі стандарти перевірки якості продукції на всіх етапах виробництва.

Корм 1st Choice (Фест Чойс) для цуценят повністю задовольняє потреби їхнього організму в повноцінному та збалансованому харчуванні. Він позитивно впливає на стан їх здоров'я, а також забезпечує зростання і набір ваги в нормах, що відповідають визнаним стандартам.

Корма фест чейс та їх переваги

1st Choice (Фест Чойс) для цуценят великих порід включає необхідну кількість мінералів, вітамінів та протеїнів. До його складу входить не менше 33% висушеного курячого м'яса високої якості. Серед інших позитивних моментів корму фест чойс для щенят слід зазначити:

  • відсутність пшениці, кукурудзи та сої;
  • заборона використання шкідливих барвників, ароматизаторів і консервантів;
  • гіпоалергенність.

Фест чойс для цуценят дрібних порід забезпечує плавний перехід від молока до твердої їжі. Застосовувати прикорм можна вже з тритижневого віку. Продукт покращує швидкість мислення домашніх вихованців та стимулює розвиток центральної нервової системи.

Чому слід купувати 1st Choice (Фест Чойс)

Корм фест чойс для цуценят сприяє правильному розвитку кісткової системи молодих тварин, тому що в ньому міститься збалансоване співвідношення вітаміну Д, фосфору та кальцію. Для повноцінного розвитку хрящів у його складі передбачені хондроїтини, глюкозаміни та пепетиди колагену. Фест чойс для цуценят середніх порід підходить навіть для вихованців із чутливим травленням. Він позитивно впливає стан шерсті тварин.

Корм для щенят фест чойс купити в Україні можна за цілком демократичною ціною. Доставка продукції здійснюється в будь-якому обсязі по Києву та всім містам України.

 

 


нагору