Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Josera
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Josera (Йозера) для цуценят

Сортувати за
Сортувати за

Josera (Йозера) – корм для цуценят, який виготовляють у Німеччині на основі унікальних рецептів. Компанія, яка створює цей продукт, розпочала свою роботу у 1941 році. На початку це був зовсім невеликий сімейний бізнес з виробництва якісного харчування для тварин. З роками потужності виробника значно збільшились, а компанія перетворилася на велику корпорацію.

Корм йозера для цуценят та його особливості

Сьогодні сухий корм Josera (Йозера) відомий у багатьох країнах світу. Він користується популярністю у багатьох власників собак, оскільки має значні переваги. Josera (Йозера) корм для цуценят великих порід та Josera (Йозера) корм для цуценят дрібних порід містить збалансовану кількість фосфору та кальцію. Саме ці речовини вважаються найважливішими для повноцінного зростання та розвитку тварин. Також у кормі в засвоюваних формах містяться марганець та вітамін С.

Крім зазначених компонентів сухий корм Josera (Йозера) junior для собак щенят містить:

  • цінні жирні кислоти, які допомагають тваринам мати блискучу шерсть та безпроблемну шкіру;
  • таурин і L-карнітин - речовини, що підвищують витривалість домашніх вихованців і зміцнюють серцево-судинну систему.

Корм Josera (Йозера) для цуценят купити у Києві можна за демократичною ціною. Він не містить ароматизаторів та барвників, тому не провокує розвиток алергічних реакцій. Продукт легко засвоюється, тому підходить для годування щенят із надто чутливим травленням.

Переваги корму Josera (Йозера)

Йозер для цуценят може використовуватися на регулярній основі. Він виготовляється тільки з натуральних та якісних інгредієнтів:

  • м'ясопродукти;
  • кукурудзяне та рисове борошно;
  • яловичий та пташиний жир;
  • лосось;
  • морські водорості.

Корм йозера для цуценят забезпечує молодих собак усіма необхідними компонентами для повноцінного зростання. Давати його можна, починаючи з восьмитижневого віку. Продукт легко перетравлюється тваринами, а також має приємний смак та аромат.

Де придбати корм Josera (Йозера) для цуценят

Йозери для цуценят великих та дрібних порід у нас можна купити в будь-якій кількості та з доставкою по Києву та різних містах України. Цей продукт має тривалий термін придатності, а також реалізується у зручній та міцній упаковці.


нагору