Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Brit Care
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Brit Care (Брит Кеа) для цуценят

Сортувати за
Сортувати за

Лінійка продукту Brit Care (Брит Кеа) для цуценят випускається відомим чеським виробником VAFO PRAHA sro, який зарекомендував себе як відповідальний виробник якісної продукції харчування домашнім тваринам усіх вікових груп. Протягом багатьох років фірма незалежними експертами визнається найкращим чеським виробником здорового харчування. Детальну інформацію про компанію, пропонований асортимент, рекомендації щодо використання можна отримати на офіційному сайті в мережі Інтернет. Доступно купити корм Brit Care (Брит Кеа) для цуценята можна більш ніж у 30 країнах світу.

Основна інформація

Вживати продукцію бренду, що випускається у вигляді сухих гранул, можна малюкам віком 4 тижні. У міру зростання гранули змінюють свій розмір, доходячи до продукту, що підходить дорослим особинам. Окремо поділяють корм найменшим вихованцям: від 4 тижнів до 4 місяців, та підліткам: від 4 місяців до 1,5 років.

Гранульований корм малюкам особливо м'який, оскільки має у складі підвищений вміст вологи. Наймолодшим вихованцям або малюкам дрібних порід у період привчання до сухого корму можна трохи розмочувати раціон водою кімнатної температури.

Асортименти продукції відноситься до категорії суперпреміум класу і дуже різноманітний. Білкова складова представлена бараниною, лососем, кроликом, качкою, оселедцем та олениною. Відмінності смаків дозволяють вживати корм для собак Бріт (для цуценята) з раннього дитинства і до собачої зрілості.

Упаковки з кормом мають зручну вагу: 1, 3 або 10 кг, що дозволяє купувати достатній об'єм корму Brit Care (Брит Кеа) для цуценят дрібних або великих порід.

Переваги корму

  • Корми мають сертифікати відповідності найвищим міжнародним стандартам якості.
  • Виробництво ведеться виключно із натуральних інгредієнтів, без клінічних випробувань над тваринами, не використовуються соя, штучні консерванти.
  • Джерело вуглеводів у продукті - рис, що набагато краще засвоюється організмом собак, ніж традиційні пшениця або кукурудза. Лінійка має беззернові формули, доповнена корисними ласощами.
  • Розрізняється розмір гранул продукції Бріт для цуценят дрібних та великих порід, що полегшує процес їди.
  • Найвигідніше співвідношення "ціна-якість" товару.

Постачання Brit Care (Брит Кеа) для цуценят великих порід регулярні, корм завжди в наявності.

Купити корми для собак Бріт (для цуценят)

Відомий якісною та доступною продукцією інтернет-магазин Зоодом “Зоодом Бегемот” (Київ, Україна) пропонує дбайливим та відповідальним власникам корм Брит для цуценят дрібних та великих порід у широкому асортименті. Харчування є повноцінним раціоном щоденного використання, задовольняє будь-які запити організму, що розвивається. Brit Care (Брит Кеа) корм для цуценята має:

  • сертифікат якості продукту міжнародного рівня;
  • зручні у зберіганні, транспортуванні та дозуванні екологічно безпечні упаковки;
  • збалансований та різноманітний за смаками склад;
  • доступну будь-якому заводчику привабливу помірну ціну.

Магазином організується швидка доставка за адресою замовника у Києві та Україні. Приймаються будь-які зручні для покупця форми оплати покупки.

Подбайте про смачне і здорове харчування зростаючого чотирилапого вихованця з кормом Бріт Каре для цуценят!


нагору