Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Chicopee
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Chicopee (Чікопі) для котів

Сортувати за
Сортувати за

Chicopee корм для котів – це продукція преміум-класу від канадської компанії Harrison Pet Products Inc. Розробляють його за участю найкращих ветеринарів, тому корм підтримує відмінне самопочуття тварин, а також сприяє активності тварин на всіх життєвих етапах.

Чікопі корм та його особливості

У лінійці кормів для кішок Chicopee є збалансоване харчування для тварин різного віку. Вся продукція збагачена вітамінами, макро- та мікроелементами, а також мінералами, необхідними для нормального функціонування організму тварини. Крім того, виробник приділяє особливу увагу оптимальній формі та правильному розміру гранул, оскільки вони впливають на смак корму.

Харчування цього бренду відбувається суворий контроль на всіх етапах виготовлення. Продукція має такі переваги:

  • не містить у своєму складі шкідливих барвників та синтетичних добавок;
  • підходить навіть тим тваринам, які схильні до алергічних реакцій;
  • призначена для використання на постійній основі, при цьому обсяг порції слід підбирати відповідно до рекомендацій виробника.

Переваги корму Chicopee

При регулярному вживанні чікопі корми для кішок тварини стають активнішими та здоровішими. Значно покращується стан їхньої шерсті. Також харчування позитивно впливає на шкірний покрив домашніх вихованців. Корм чікопі для котів – це ще й ефективна профілактика утворення зубного каменю. Він покращує роботу шлунково-кишкової системи та сприяє формуванню міцнішого імунітету у тварин різних порід.

Чому корм чікопі має попит серед власників домашніх тварин

Chicopee корм для котів, купити який можна за доступною ціною, виготовляється на високотехнологічному обладнанні та відповідає найвищим світовим стандартам якості. Цей продукт має всі необхідні сертифікати, що підтверджують його високий клас та користь для домашніх тварин.

Сухий корм чікопі для кішок підходить як для здорових тварин, так і для тварин з особливостями. Він фасується у зручні упаковки та має тривалий термін зберігання. Замовити такий корм можна з доставкою по Києву та всій Україні у будь-якому необхідному обсязі.


нагору