Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Brekkies
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Brekkies (Бреккіс) для котів

Сортувати за
Сортувати за

Brekkies (Бреккіс) корм для кішок – це якісний та збалансований продукт, який задовольняє всі потреби організму тварин у повноцінному харчуванні. Виготовляється корм Brekkies (Бреккіс) для котів в Іспанії відповідно до найвищих європейських стандартів якості. Підходить корм для щоденного вживання домашніми вихованцями. Він насичує організм усіма необхідними вітамінами, а також мікро- та макроелементами. Входять до його складу жири, білки та вуглеводи.

Корм для котів брекіс та його переваги

Корм для котів Brekkies (Бреккіс) підходить для молодих та дорослих тварин різних порід. У процесі його виробництва використовуються лише свіжі та натуральні інгредієнти, які позитивно позначаються на здоров'ї тварин. Корм для котів брекіс має різні смакові добавки, які припадають до смаку тваринам.

Представлений продукт є запорукою хорошого здоров'я домашніх вихованців, оскільки зміцнює всі захисні властивості організму. Він не містить шкідливих домішок чи добавок, а також ароматизаторів та барвників.

Брекіс корм для котів має й інші переваги:

  • покращує стан шерсті;
  • нормалізує роботу нервової системи;
  • стабілізує діяльність шлунково-кишкового тракту;
  • зміцнює зуби та кістки;
  • позитивно діє стан нирок і запобігає появі у яких піску.

Brekkies (Бреккіс) корм для кішок – продукт, який оптимально підходить домашнім улюбленцям

Якісний корм брекіс для котів можна купити в Україні за демократичною ціною. Давати його тваринам можна у сухому чи злегка зволоженому вигляді. Продукт сподобається навіть найвибагливішим пухнастим гурманам, тому що повністю покриває всі потреби їх організму і має приємний для тварин аромат.

Корм брекіс для кішок реалізується у зручних для використання пакетах та має тривалий термін зберігання. Замовити корм для кішок брекіс можна в будь-якій необхідній кількості та з доставкою по Києву та всій Україні. Продукт користується підвищеним попитом серед власників домашніх вихованців і давно заслужив на їх позитивні відгуки.


нагору