Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
вид консерви
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ветеринарні корми Hill's (Хіллс) для собак

Сортувати за
12
999 грн.
869 грн.
782.1 грн.
959 грн.
959 грн.
853.51 грн.
4029 грн.
3626.1 грн.
979 грн.
Сортувати за
12

Клінічно протестований лікувальний корм для собак Хіллс допомагає дотримуватися дієти тварин, що підтримує здоров'я, з різними діагнозами. Харчування дозволяє:

  • здолати найпоширеніші захворювання;
  • виключити ускладнення чи рецидиви;
  • нормалізувати стан домашнього вихованця.

Ветеринарні лікарі всього світу рекомендують ветеринарний корм Хіллс як добавку до основного раціону або основи щоденного меню.

Інформація про виробника

Фірма Hill's Pet Nutrition виникла у 50-х роках минулого століття, як результат співпраці відомого ветеринарного лікаря М. Морріса та сільгоспвиробника кормів для тварин Hill's Packing. В даний час фабрики з випуску корму базуються у Сполучених Штатах та країнах Європи, продукція концерну поставляється практично у всі країни світу.

Політика виробника - любов і турбота про життя та здоров'я кожного домашнього вихованця, покращення взаємин між тваринами та їх власниками.

Лікувальний корм для собак Hills: асортимент продукції

Представлено кілька лінійок живлення:

  • Контроль ваги . Ожиріння підвищує ризик розвитку діабету, захворювань серця, інших патологій. Скорочує тривалість життя. Дієта допомагає скоротити споживання їжі при збереженні ситості.
  • Алергії, підвищена чутливість шкіри . Контроль розчісування шкіри, якість сну або випорожнення у хворих тварин допомагає здійснити корм на основі нових джерел білка. При супутній лікарській терапії перешкоджає дисбактеріозу.
  • Турбота про нирки . Діагностоване захворювання нирок потребує зниження в дієті кількості протеїну, фосфору, солі. Оптимізувати кислотно-лужний баланс покликане зниження кількості білка у складі раціону.
  • Турбота про травлення . В основі несприятливих реакцій на їжу можуть лежати імунологічні чи загальнофізіологічні процеси. Корм дозволяє нормалізувати обмін речовин, налагодити функції виділення. Ефективний навіть за хронічних чи запущених процесах.
  • Турбота про суглоби . Відновлює безболісну рухливість суглобів, перешкоджає зношування.

Купити корм для собак Хіллс ветеринарний в інтернет-магазині "Зоодом Бегемот"

Наш магазин (Київ, Україна) пропонує лікувальні корми Хіллс для собак із різними особливостями здоров'я від популярного американського виробника. Купуючи сертифікований товар найвищої якості, ви дбаєте про міцне здоров'я, активне довголіття, хороший настрій чотирилапого вихованця. Пропоноване харчування зручно у використанні, зберіганні, має доступну для будь-якого господаря ціну, відповідає світовим стандартам якості.

Запрошуємо ознайомитись з нашим каталогом та оформити замовлення!


нагору