Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Grandorf
Клас корму холістик
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Grandorf холістик для собак

Сортувати за
Сортувати за

Повноцінне харчування – це фундамент, на якому формується та підтримується міцне здоров'я тварини. А коли собака здорова, вона грайлива, весела, живе довго, не завдаючи власнику клопоту, а тільки тішить і розчулює. Саме тому власники, які розраховують майбутній стан здоров'я своїх улюблених вихованців на кілька кроків уперед, вибирають корм холістик для собак Грандорф.

Цей корм – гарантія, що у кожній щоденній порції тварина отримає повний набір нутрієнтів, необхідні повноцінної життєдіяльності всього організму.

Корм холістик для собак – це турбота та різноманітність

В основі природного меню м'ясоїдних тварин - м'ясо, як джерело білка, необхідного для побудови сильних м'язів, зміцнення серця, досягнення витривалості.

За тим же принципом створено корм для собак холістик Грандорф:

  • до 70% вмісту натурального м'яса;
  • відмова від включення кісток та субпродуктів;
  • тільки корисні природні добавки як джерела вітамінів, мінеральних речовин, омега кислот: арктичний сушений криль, яблуко, борошно ріжкового дерева, екстракти грейпфрута, розмарину, апельсина, куркуми, суміш токоферолів;
  • без пшениці, буряків, яєць, курки, кукурудзи, що виключає появу алергії, позбавляє систему шлунково-кишкового тракту від навантаження порожніми калоріями;
  • поживний склад, що дає енергію та сили навіть невеликою кількістю, що підтримує відмінний фізичний стан собаки.

За якими критеріями підбирається холістик?

Лінійка високоякісного повноцінного корму представлена ​​широким асортиментом, тому легко підібрати меню, що відповідає потребам конкретної тварини:

  • за віком - юніори, від року, дорослі;
  • породі – великі, середні, дрібні;
  • смаковим пріоритетам – мега м'ясні з качкою, індичкою, ягням, кроликом або тільки з ягням та індичкою; низько зернові з рисом або беззернові з картоплею;
  • особливостям розвитку – різний розмір крокету, що враховує анатомічні особливості собаки.

Головна перевага корму холістик для собак Grandorf - спокій господаря в тому, що його вихованець отримує все необхідне і його не потрібно додатково годувати вітамінами, мікроелементами, амінокислотами. Дали порцію корму, забезпечили воду у необмеженому доступі та все. Собака росте бадьорою, життєрадісною та здоровою.

Вигідно купити корм в офіційного дилера марки Грандроф, оскільки в цьому випадку ціна нижча, асортимент ширший і організоване швидке доставклення по всій Україні.


нагору