Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця кішки
Форма засобу спрей
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Спрей від бліх та кліщів для котів

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Блохи та кліщі – найчастіші шкірні паразити у домашніх котів. Вони викликають дискомфорт, що супроводжується розчісуванням шкіри, а також переносять глистів, чумку, токсоплазмоз від хворих тварин до здорових. При виявленні симптомів ураження комахами необхідно терміново братися до лікування вихованця. Використовуйте спеціальний спрей від бліх для кошенят і дорослих котів, щоб уберегти здоров'я чотирилапого друга.

Особливості застосування спреїв та механізм впливу

Випускаються антипаразитарні аерозолі двох типів: для нанесення на шкіру тварини або обробки приміщення. Уважно вивчіть упаковку, щоб не завдати шкоди здоров'ю кішки.

Вироби поділяються на:

  • натуральні – засоби низької ефективності, призначені для профілактики, обробки кошенят, ослаблених тварин, вагітних кішок. Використовуються натуральні ефірні олії, що відлякують паразитів;
  • синтетичні – дієві хімічні препарати інсектицидної дії. Вбивають комах, паралізуючи чи руйнуючи нервову систему. Після нанесення на шкіру діють до 2 тижнів. Токсичні, вимагають точного дозування та дотримання запобіжних заходів.

Спрей від бліх для котів: правила безпечного використання

  1. Проводьте обробку вихованця в приміщенні, що добре вентилюється, або на вулиці. Постеліть клейонку, плівку, одноразову пелюшку для тварин.
  2. Забезпечте себе, одягнувши одноразові рукавички та пов'язку. По можливості скористайтеся допомогою іншої людини.
  3. Надягніть на тварину захисний комір, щоб уберегти очі, а також запобігти вилизуванню. Через 15 хвилин після процедури комір можна зняти.
  4. Проведіть обробку відповідно до рекомендацій на упаковці товару.
  5. Не розпорошуйте препарат поблизу відкритого вогню та нагрівальних приладів.
  6. Вимийте руки з милом та антисептиком, випрайте одяг.
  7. Препарат можна використовувати до п'яти разів, після цього паразити вироблять резистентність до діючої хімічної речовини.

Купити спрей від кліщів для котів

Зоодом "Бегемот" (Київ, Україна) рекомендує безпечний та ефективний спрей від бліх для кішок у широкому асортименті. Збережіть здоров'я свого вихованця, подарувавши йому захист від шкірних паразитів. Товар має міжнародні ветеринарні сертифікати, привабливу доступну ціну, відповідає стандартам якості, зручний в експлуатації.

Проявіть турботу, увагу та любов до вихованця, купивши йому найкраще!


нагору