Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця собаки
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Вітаміни для цуценят

Сортувати за
528 грн.
12194 грн.
304 грн.
179 грн.
1381 грн.
591 грн.
250 грн.
410 грн.
3375 грн.
868 грн.
Сортувати за

Цуценята будь-якої породи потребують вітамінів і мінералів більшою мірою, ніж дорослі тварини. Це пов'язано з потребами організму що росте. При цьому добові норми багатьох елементів вітамінів для цуценят можуть перевищувати аналогічні показники вітамінно-мінеральних комплексів для дорослих тварин.

Крім того, у деяких порід собак є генетична схильність до певних хвороб або патології розвитку, які виявляються на ранніх стадіях у разі нестачі певних мікроелементів. Наприклад, багато чистопородних німецьких вівчарок можуть мати дисплазію тазостегнових суглобів, а більшість порід такс, при низькій рухливості можуть отримати проблеми з хребтом.

Їм необхідні вітаміни для цуценят середніх порід, до складу яких входять мікроелементи для зміцнення кісток та хрящів, наприклад, глікозаміноглікани (порошок із висушених подрібнених зелених мідій), які зміцнюють хрящову тканину.

Склад вітамінно-мінеральних комплексів для цуценят

Не можна з точністю вказати найкращі вітаміни для цуценят. При виборі вітамінно-мінеральних комплексів необхідно орієнтуватися на рекомендації ветеринарів та наступні характеристики:

  1. Основне завдання вітамінів для цуценят великих порід, це забезпечення всіма необхідними мікроелементами для правильного інтенсивного росту кісток, зубів та хрящової тканини суглобів. Тому наявність великої кількості кальцію і вітамінів А і Д обов'язкові.
  2. Вітаміни для цуценят дрібних порід та частково середніх у мінеральному комплексі вітамінних препаратів повинні містити цинк, фосфор та селен. Крім того, обов'язково повинні бути Омега кислоти, необхідні для дрібних порід, а також стандартний набір вітамінів A, B, D, E.
  3. Крім того, купити вітаміни для цуценят можна наступних типів:
  • загального призначення, що підтримують та збалансовані склади необхідні для швидкорослих організмів тварин;
  • коригувальне – застосовуються за призначенням ветеринарів. Особливо для порід із характерними патологіями розвитку;
  • підсилювальні, як правило, даються цуценятам, які перенесли тяжку хворобу або травму. Їх використання допускається лише за рекомендацією ветеринара.

Купити вітаміни для цуценят

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати вітаміни для цуценят з доставленням та розсилкою поштовими службами по всій Україні. Усі пропоновані вітамінно-мінеральні комплекси мають сертифікати, що підтверджують їхній склад, наявність активних речовин та їхню безпеку.


нагору