Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Grandorf
Вік цуценята
Розмір породи малі (4-10 кг)
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Grandorf для цуценят дрібних порід

Сортувати за
Сортувати за

Дуже важливо, щоб цуценя від самого народження отримувало повноцінне збалансоване харчування. Тільки тоді він виросте у здорового, сильного, стійкого до захворювань життєрадісного пса. І розмір тварини у разі немає значення.

Грандорф для цуценят дрібних порід – це результат багатосторонніх інноваційних розробок фахівців, завдяки якому кожен власник маленького песика має можливість вплинути на його майбутнє здоров'я. Якщо 3-тижневим цуценятам регулярно давати професійний корм класу HOLISTIC, вони точно виростуть красивими та міцними представниками своєї породи.

Доводи на користь Грандорф для цуценят дрібних порід

  • Найголовніше - склад, який більш ніж наполовину складається з протеїну, так необхідного малюкам, що підростають. Джерелом білка тут є спеціально підготовлене фермерське м'ясо. Отримуючи білок, що легко засвоюється, малюки швидко набирають м'язову масу.
  • Наявність овочів і зелені збагачує раціон вітамінами, що необхідні для повноцінного зростання, формування хорошого зору, тонкого нюху.
  • Відмова від включення в меню субпродуктів, курки, виключає виникнення алергічних реакцій при використанні Grandorf для цуценят дрібних порід.
  • Низькозерновий склад корму дає можливість сформуватися здоровій травній системі з гарною прохідністю кишківника.
  • Жодні добавки не потрібні, оскільки раціон включає повний комплекс вітамінів, мікроелементів, антиоксидантів, амінокислот, включаючи таурин.
  • Доданий до складу антарктичний криль, насичує меню тварини біоактивним білком, жирними омегами 3,6 кислотами.
  • Борошно ріжкового дерева допомагає регулюванню травлення.
  • У кормі немає барвників, хімічних консервантів, підсилювачів смаку та ГМО.
  • Усі компоненти натуральні.

Грандорф для цуценят відмінно підходить вагітним і годуючим сукам дрібних порід як повноцінне харчування. А підрослих цуценят із 4-х місячного віку рекомендовано переводити на корм для юніорів.

Де замовити корм для цуценят дрібних порід

Вигідне рішення – відвідати наш інтернет-магазин у Києві. Тут максимально повний каталог, доступні ціни, різні варіанти розфасовки та замовлення можна оформити на нашому сайті за хвилину. Доставлення проводиться по всій Україні.


нагору