Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Bosch
Розмір породи малі (4-10 кг) міні (до 4 кг)
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм бош для цуценят дрібних порід

Сортувати за
Сортувати за

Bosch виробляє продукцію для собак відповідно до міжнародних стандартів якості, ветеринарної дієтології, що особливо високо цінується власниками, заводчиками та власниками розплідників в Україні та інших європейських країнах.

Корм Бош для цуценят дрібних порід випускається на заводі компанії в Німеччині. Для створення якісного повноцінного харчування залучаються кращі фахівці, інноваційне обладнання та сучасні технології. Такий підхід дає можливість бренду виробляти якісний корм з турботою про молодий організмі, що зростає.

Особливості продукту

Bosch Junior Complete Nutrition - якісний корм суперпреміум класу, який забезпечує всім необхідним для росту і розвитку маленьких тварин з дуже інтенсивним енергетичним обміном. Основні переваги:

  • відсутність шкідливих добавок;
  • найширша гама смаків (баранина, птиця, рис);
  • бездоганний смак;
  • ефективна засвоюваність;
  • наявність мінералів і поживних речовин в потрібній пропорції для правильного формування, розвитку організму, що зростає.

Гранули мають зручну форму і розмір для дрібних тварин. Продукція цієї марки повністю задовольняє потреби організму, що зростає, який забезпечує чотириногого вихованця всім необхідним для міцного здоров'я, гарного настрою і відмінного апетиту.


нагору