Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Arden Grange
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Arden Grange (Арден Грандж) для собак

Сортувати за
Сортувати за

Оптимізувати стан здоров'я вихованця, його фізичну активність допомагає збалансований продукт із натуральних компонентів. Таким складом володіє повнораціонний корм для домашніх собак, що продається в нашому магазині (Київ) під маркою Arden Grange (Арден Грандж).

Загальна інформація про товар

Arden Grange (Арден Грандж) - відомий бренд, що пропонує відмінний сухий та вологий корм для собак. Товар випускається у Великій Британії. Виробник – компанія Leander International. Засновниками були професійні заводники німецьких вівчарок. Багаторічне вдосконалення технології та рецептури раціонів дозволили бренду стати лідером ринку харчової продукції для свійських тварин.

Лінійка складається з більш як 20 видів поживних формул. Відмінною особливістю меню є увага до травних проблем, а також підтримання оптимальної ваги.

Сухий корм для собак бренду Arden Grange (Арден Грандж): плюси та мінуси

До переваг британського раціону заслужено ставляться:

  • основне джерело білка продукту - свіжі м'ясо та риба;
  • якісна вітамінна добавка;
  • багатий асортимент, що включає беззернове меню, консерви тривалого зберігання;
  • використання натуральних антиоксидантів;
  • широка доступність та середня цінова ніша.

Якщо ви хочете купити відмінний сухий корм для ваших собак від популярного бренду Арден Гранж, враховуйте, що в ряді формул використовується кукурудза як рослинно-білковий інгредієнт, що не є природним харчуванням тварин. Продукти бренду можна було б сміливо зарахувати до класу супер-преміум, якби не надлишок рослинних компонентів.

Корм для собак бренду Arden Grange (Арден Грандж) - відгуки та відгуки

Лінійки бренду продаються на території країни кілька років, за які встигли сподобатися професійним заводчикам, ветеринарам, фахівцям у галузі кінології, а також звичайним любителям свійських тварин. Більшість думок про товар відрізняється доброзичливою інформативністю. Покупці відзначають добре збалансований склад, високу якість компонентів, позитивний вплив раціону на стан здоров'я, активність та екстер'єр вихованця. На підставі вивченої інформації сухий або волого-м'який корм для собак марки Арден Гранж можна сміливо рекомендувати як основний раціон будь-якого домашнього вихованця.

Купити корм марки Arden Grange (Арден Грандж) для собак в Україні

Магазин Зоодом "Бегемот" (Київ) пропонує дбайливим господарям купити збалансований корм для собак Арден Гранж в широкому асортименті. Харчування високого класу від відомого британського виробника - це смачний збалансований раціон, що сприятливо впливає на здоров'я та активність вашого чотирилапого друга. Пропонований корм Арден Гранж для домашніх собак має:

  • міжнародний сертифікат якості;
  • різноманітну смакову палітру раціонів;
  • зручне у зберіганні, дозуванні та транспортуванні упаковку;
  • доступну вигідну ціну.

Магазин гарантує швидку дбайливу доставку на адресу покупця, приймає будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про апетитне корисне меню вашого вихованця!


нагору