Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Trixie
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ласощі для собак Trixie (Тріксі)

Сортувати за
12345...9
53 грн.
11 грн.
9.35 грн.
15 грн.
110 грн.
8 грн.
Сортувати за
12345...9

Усі власники свійських тварин знають, що збалансований корм - це основа здоров'я та довголіття їхніх вихованців. Однак при дресурі та й просто за хорошу поведінку собак треба заохочувати. Для цього і існують різноманітні ласощі Тріксі. Trixie (Тріксі) - німецька компанія, яка вже понад 40 років випускає різні корми та ласощі для домашніх вихованців. На ринку товарів для тварин України вони користуються заслуженою популярністю через поєднання найвищої якості, корисних властивостей та доступної ціни.

Переваги ласощів Trixie (Тріксі)

Як показує практика, не всі красиво упаковані ласощі є корисними для організму. У цьому випадку Триксі та ласощі для собак є приємним винятком. Їх використання дуже корисно і дає вихованцю та його господарям безліч переваг:

  • Часткове очищення від зубного каменю та профілактика його появи;
  • Використання як зубочесалка при зміні молочних зубів на постійні;
  • Значне покращення роботи травного тракту за рахунок виділення слини та шлункових соків;
  • Зміцнення зубів та ясен.

Варто врахувати, що ласощі для собак Трікс відрізняються мінімальним вмістом жирів, наявністю вітамінно-мінерального комплексу, і високим вмістом клітковини. Вони оптимально підходять для собак дрібних порід, а також тварин, які ведуть малорухливий спосіб життя. На відміну від натуральних кісток вони не дряпають стінки стравоходу та ясен тварини.

У нашому інтернет-магазині розташованому в Києві ви зможете купити Trixie (Тріксі) ласощі для собак у широкому асортименті: печінки, снеки, палички, кільцеві кісточки, шматочки сушеного м'яса тощо. Широкий вибір ласощів на будь-який смак не залишить вашого вихованця байдужим, дасть йому додаткову енергію та мотивацію на тренуваннях.


нагору