Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ласощі для цуценят

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Ласощі не відносяться до щоденного раціону вашого чотирилапого вихованця. Це смачний продукт для заохочення за хорошу поведінку, правильне виконання команд. Сучасні виробники харчування для тварин зробили ласощі не лише привабливими з погляду смаку, але й корисними для здоров'я вашого собаки.

Особливості ласощів для цуценят

При покупці смакоти, звертайте увагу на інформацію, вказану на пачці товару. Виробники повідомляють яким породам та віком призначено вміст.

Товари для щенят відрізняються спеціальним складом, у ньому міститься багатий комплекс корисних мікроелементів, потрібних для здорового зростання та розвитку. Продукція має невеликі розміри, відповідні малюкам та твердість, адаптовану під ніжні цуценячі зубки.

Різновиди ласощів

Асортимент магазинних ласощів дуже широкий. Смачники випускаються різного розміру. форми, кольори. За призначенням товар поділяється на такі групи:

  • класичні, що використовуються як заохочення. Це невеликі дозовані шматочки, таблетовані або сушені: снеки, печиво, в'ялене м'ясо, дропси, твердий сир, філе курки, сухарики та інші;
  • профілактичні , служать підтримці здоров'я та захисту зубів. Корисні продукти, що доглядають порожнину рота. Усувають неприємні відчуття при прорізуванні чи зміні зубів, профілактують формування зубного каменю: жувальні палички чи кісточки, сирі овочі чи фрукти, сушені бісквіти, желатинові чи суглобові кістки, сухарики та інші;
  • спеціалізовані , лікувальні підгодівлі цуценятам зі схильністю до алергії або чутливою травною системою. Використовуються дієтичні продукти, які містять потенційно небезпечні інгредієнти. Калорійність ласощів знижена.

Купити ласощі для цуценят в інтернет-магазині "Бегемот"

Наш магазин (Київ, Україна) пропонує смачні цуценята в широкому асортименті від провідних світових виробників. Подбайте про міцне здоров'я, правильне виховання, грамотне дресирування і хороший настрій свого чотирилапого улюбленця, придбавши товар найвищої якості. Ласощі зручні у використанні, зберіганні, мають доступну вигідну ціну, відповідають загальновизнаним стандартам якості.

Якість та безпека для ваших вихованців!


нагору