Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вік похилого віку
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
тип шерсті
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для кішок похилого віку

Сортувати за
12345...9
244 грн.
207 грн.
1354 грн.
1151 грн.
2361 грн.
279 грн.
1081 грн.
919 грн.
Сортувати за
12345...9

Ветеринари стверджують, що літніми вважаються кішки віком від 10 до 14 років. Такі тварини потребують не лише додаткової уваги та догляду, а й особливого харчування. Корм для літніх кішок повинен бути спеціалізованим, створеним з урахуванням потреб такої тварини. Деякі виробляли пропонують окремі корми для вікових котів та кішок, а також харчування для стерилізованих особин.

Особливості кормів для кішок похилого віку

Багато домашніх вихованців з віком ще й набувають хронічних захворювань, тому в процесі підбору їх раціону слід також пам'ятати про це. Крім того, з віком в організмі тварин відбуваються певні зміни, такі як:

  • зниження працездатності;
  • недостатнє засвоєння поживних речовин;
  • проблеми із роботою серця;
  • зменшення активності;
  • погіршення роботи нирок.

Всі ці фактори впливають на підбір корму для старих кішок. У харчуванні вікових тварин має бути менше білка та вуглеводів, ніж у раціоні молодих кішок. Цей факт обумовлений тим, що з роками треба зменшувати навантаження на нирки.

Тварини, які старші десяти років, можуть з різних причин втрачати апетит, тому їм потрібні поживніші корми для літніх кішок, за допомогою яких можна компенсувати нестачу калорій.

Переваги корму для старих котів

Через те, що тварина звикає до смаку їжі з молодості, корм для літніх котів не повинен сильно відрізнятися від звичайного раціону тварини. Продукція від надійних виробників підходить навіть тваринам із втратою нюху чи з проблемами зубів. Вона збагачена вітамінами, мінералами та мікроелементами, наявність яких у раціоні вкрай необхідна для вікових тварин.

Сухий корм для кішок літніх підходить для особин з хронічними недугами. Поживні речовини, що входять до його складу, добре засвоюються в організмі тварин і не викликають алергічних реакцій. Сухий корм для літніх котів підходить для щоденного вживання та повністю покриває всі потреби тварини у поживному раціоні.

Де замовити

У нашому інтернет-магазині представлені найкращі корми для старих котів, які реалізуються за найвигіднішою ціною. У нас можна купити сухий корм для старих кішок з доставкою по Києву та інших містах України. Оформити замовлення можна на нашому сайті або, зв'язавшись з нами по телефону.


нагору