Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості при ожирінні
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
вид консерви
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ветеринарні корми при ожирінні для котів

Сортувати за
873 грн.
785.7 грн.
654 грн.
588.6 грн.
809 грн.
929 грн.
999 грн.
Сортувати за

Зайва вага є не лише проблемою людства. Домашні кішки схильні до переїдання, а також ведучі малорухливий спосіб життя, схильні до ожиріння. Хвороба погіршує якість життя вихованця, значно скорочує тривалість його життя. Уникнути безлічі проблем, пов'язаних із зайвим зростанням маси тіла тварини, допоможе лікувальний корм для кішок при ожирінні, який пропонує наш магазин.

Причини та небезпека ожиріння

До надмірної ваги призводить неконтрольоване харчування. Господарі не вважають за необхідне обмежувати пухнастих друзів у їжі, спочатку розчулюючись хорошому апетиту тварини, її швидко зростаючим розмірам і масі. Кішки мають можливість отримати їжу на першу вимогу, чим безсоромно користуються.

Основні причини, що призводять до ожиріння:

 • рясне харчування;
 • відсутність рухової активності у квартирі чи будинку;
 • природна схильність до набору ваги;
 • гормональний дисбаланс;
 • кастрація, стерилізація.

Велика вага – потенційна небезпека для організму. Страждають серце, печінка, виникають супутні захворювання: діабет чи артроз. Можлива передчасна загибель вихованця. Пропонований ветеринарами корм для кішок для зниження ваги допомагає нормалізувати ситуацію.

Лінійки дієтичних котячих кормів

Раціони спеціалізованих кормів випускаються всіма відомими брендами, корм для схуднення кішок має спеціально розроблену формулу, складається з натуральних інгредієнтів рослинного та тваринного походження. Кращі сухі та вологі корми представляють перевірені виробники: Hill's, Farmina, Royal Canin (Роял Канін) та інші. У лікувальних раціонах враховуються особливості здоров'я, наявність додаткових хвороб тварини.

Як підібрати дієтичний корм

Спеціалізований корм для товстих котів має адаптовану калорійність. Це має на увазі, що тварина може повністю задовольнити голод меншим розміром порції, не відчуватиме дискомфорту при схудненні. Склад збалансований, містить всі необхідні живильні елементи.

Враховуйте при купівлі товару рекомендації лікаря-ветеринара. а також вік, вага, стан здоров'я тварини, наявність специфічних смакових уподобань.

Склад кормів наступний:

 • джерела незамінних амінокислот – протеїни;
 • жирні кислоти омега, що підтримують якість вовняного покриву;
 • пробіотики, що зміцнюють імунітет;
 • стимулююча травлення клітковина у збільшених обсягах;
 • вітамінно-мінеральні комплекси.

Купити дієтичний корм для кішок при ожирінні в Україні

Інтернет-магазин Зоодом "Бегемот" (Київ) має у продажу корм для кішок з надмірною вагою від відомих світових виробників у широкому асортименті. Продукти забезпечують набрав зайву масу вихованця високий ступінь насичення порціями малого розміру за рахунок включення до складу достатньої кількості клітковини. Тварина худне шляхом скорочення жирових, а не м'язових запасів організму. Спеціалізовані корми для схуднення кішок рекомендовані для обмежувальної дієти, а також як профілактика для малоактивних домашніх вихованців. Заводчикам гарантується:

 • сертифікат відповідності міжнародним вимогам щодо якості продукції;
 • зручне у тривалому зберіганні, дозуванні, а також транспортуванні упаковка;
 • багатий вибір спеціалізованої продукції;
 • доступна вигідна ціна.

Купити корм для кішок, схильних до ожиріння, можна оптом, а також в роздріб. Доступний самовивіз чи швидка дбайлива доставка за адресою проживання покупця. Приймаються будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про здоров'я, стрункість і довголіття домашнього улюбленця!


нагору