Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості при діабеті
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
вид консерви
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ветеринарні корми при діабеті для котів

Сортувати за
870 грн.
740 грн.
47 грн.
40 грн.
929 грн.
999 грн.
Сортувати за

Хвороба домашнього вихованця накладає безліч обмежень на всі аспекти його життя. Насамперед змінюється харчовий раціон. Для котів або кішок, які страждають на діабет, показана спеціальна строга дієта, збалансована за складом поживних речовин, вітамінів і мікроелементів. Щоб покращити стан здоров'я тварини, контролювати захворювання, заводчикам можна скористатися зручними у застосуванні готовими харчовими раціонами від відомих виробників.

Ознаки та небезпека цукрового діабету

Діабет – небезпечне для життя тяжке ендокринне захворювання, пов'язане з порушенням вмісту крові глюкози. Деякі породи більш схильні до порушень вуглеводного обміну.

Тривожна симптоматика, яка потребує обстеження:

  • підвищені спрага, апетит та сечовипускання;
  • незрозуміла втрата ваги.

Сухий або вологий корм для діабетиків: склад раціону

У харчуванні хворого вихованця превалюють білкові компоненти та клітковина. Кількість вуглеводів, що вживаються, зводять до мінімуму, особливо при супутньому ожирінні. Дієта має на меті підтримання нормальної маси тіла вихованця, зміцнення м'язів, зниження жирової складової.

Для підтримки оптимального рівня глюкози в крові, необхідний певний баланс між білками і вуглеводами, що надійшли в організм. Низьковуглеводні корми зі зниженим вмістом жирів чудово справляються з цією проблемою.

Дієта підбирається з урахуванням типу діабету, ступеня ожиріння, віку тварини, а також стану здоров'я, що є крім діабету захворювань.

Котячий корм для діабетиків: правила харчування

Основні правила годування кішок, які страждають на діабет:

  • Регулярність, корм для діабетиків котів дається 4 або 6 разів на добу в той самий час;
  • Однорідність, не змішують натуральні та промислові раціони, а також сухі та вологі форми корму;
  • Нормування, суворо витримується розмір порції, що рекомендується виробником;
  • Турбота про пиття, необмежений доступ до чистої води.

Якщо на додачу до діабету тварина має ознаки ожиріння, необхідний контроль ветеринара, систематична здача лабораторних аналізів та підтримуюча терапія.

Вибір промислового корму для діабетиків котів

При підборі медичного корму орієнтуйтеся на поради лікаря-ветеринара, а також офіційну думку експертів у галузі здорового харчування тварин. Уважно ознайомтеся з інформацією щодо складу продукту. вказаної на етикетці упаковки. Для нормалізації обмінних процесів рекомендується купити корм для кішок діабетиків Purina, для мінімізації ризиків супутніх алергічних реакцій – Young Again або Royal Canin. Корм Hills представлений у гранульованій та вологій формі, однаково ефективних та безпечних.

Купити корм для котів діабетиків в Україні

Інтернет-магазин Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ) пропонує власникам чотирилапих пухнастих вихованців корм для кішок діабетичний в широкому асортименті. Оптимізований раціон відповідає вимогам низьковуглеводності, безпеки та збалансованості. Корми промислового виробництва містять необхідні хворій тварині елементи у необхідних пропорціях. Лікувальний сухий корм для котів при діабеті рекомендований для тривалого вживання. У нашому магазині покупцям гарантується:

  • сертифікат відповідності міжнародним вимогам щодо якості продукції;
  • зручне у тривалому зберіганні чи транспортуванні упаковка;
  • багатий вибір спеціалізованої продукції;
  • доступна вигідна ціна.

Купити товар можна оптом, а також у роздріб. Доступний самовивіз чи швидка дбайлива доставка за адресою проживання покупця. Приймаються будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про здоров'я домашнього улюбленця!


нагору