Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид іграшок інтерактивні розвиваючі / інтелектуальні
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид іграшок
Більше Меньше
вид кігтеточки
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Інтелектуальні, інтерактивні, розвиваючі іграшки для котів

Сортувати за
Сортувати за

Інтерактивні іграшки

Котячі іграшки бувають різними: від простих м'ячиків до складних треків із завданнями. Остання група вважається найкращим варіантом для розвитку у тваринного логіки та тренування його спритності. Інтерактивні іграшки для кішок – які вони та в чому секрет їхнього правильного вибору?

Переваги

Інтерактивні іграшки для котів, купити які можна в Інтернет-магазині "Зоодом Бегемот" - це спеціальні ігри з мобільними елементами, звуковими ефектами, світловим супроводом.

У чому їхня користь для тварини?

 • Іграшки, що рухаються, допомагають кошеняті навчитися тим навичкам, які знадобляться йому в дорослому житті.
 • Вони дуже хороші для фізичної підготовки вихованця будь-якого віку. Граючи, кіт підтримує у тонусі свої м'язи.
 • Під час таких забав улюбленець звільняє енергію, що накопичилася. А значить, меблі та стіни залишаться цілими.
 • Розумні іграшки для котів задовольняють їхню природну потребу в полюванні.
 • Дозволяють зайняти кота, коли господарі не мають часу з ним грати.

Мабуть, єдиний недолік таких виробів – їхня шумна робота. Зазвичай такі пристрої або стукають, або шарудять, або звучать. Також якісні інтелектуальні іграшки для котів не дешеві.

Різновид пропозицій

В Інтернет-магазині «Зоод Бегемот» можна вибрати різні види таких пропозицій. Серед найцікавіших:

 • Лазерні проектори – провокують навіть найледачих вихованців вирушить на полювання за вправною точкою-мишею. Амплітуду рухів виставляє господар. Промінь рухається різними траєкторіями, іноді зупиняючись. Щоб дати можливість коту повірити у свою перемогу.
 • Швейцарський сир – цікава гра з кількома гризунами, які зненацька виникають із дірок у шматочку пластикового сиру. Це своєрідна імітація хованок, яка розвиває у мисливці спритність, вчить його хитрощі та логіки.
 • Лисий хвіст - принцип роботи дуже схожий на попередній варіант. Але тут із пластикової нори висовується пухнастий хвіст лисиця. Він приваблює тварину до гри, а потім раптово ховається. І знову з'являється за деякий час. При цьому ніколи невідомо, через скільки часу «видобуток» знову з'явиться. Іграшка інтригує та постійно підтримує інтерес кота.
 • Інтерактивна годівниця для кішок – головоломка, яка вчить улюбленця добувати їжу за допомогою своїх лап та спритності. Тварина повинна переміщати насипаний усередину корм по всіх рівнях, доки він не впаде в нижню годівницю. Модель має різні рівні складності і дозволяє господареві суворо контролювати кількість їжі, що споживається вихованцем.
 • Тунель-головоломка, треки з кульками - змушують чотирилапого ганяти м'яч по трубі з отворами. Можливість змінювати повороти дозволяє робити гру постійно цікавою та різноманітною.
 • Масажери – різні види інтерактивних центрів, які дарують кішці справжнє задоволення від м'якого розчісування шерсті та легкого масажу.
 • Інтерактивна миска для кішок, наприклад, «Сонечко» або «Кавун». Розумні пристосування, які змушують тварину шукати їжу, включаючи свій розум та логіку, а також спритність та терпіння.

Побачити більше розумних іграшок та замовити одну з них можна за вигідною ціною на нашому сайті.

Як обрати

Ми пропонуємо якісну продукцію, яка відрізняється надійними характеристиками:

 • Моделі виготовлені із міцних та безпечних для здоров'я тваринного матеріалів.
 • Вироби продумані з погляду відсутності ризиків для кішки травмуватись. Немає дрібних деталей, якими можна подавитись або гострих країв, якими можна поранитися.
 • Запахи приємні, звуки ненав'язливі.
 • Всі вироби – сертифіковані та довговічні.

Замовити цікавий подарунок для улюбленця можна з доставкою до будь-якого міста України, в тому числі й по Києву.


нагору