Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Форма засобу таблетки
Вид вихованця кішки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Таблетки від глистів для котів

Сортувати за
138 грн.
72 грн.
Сортувати за

Зараз існує безліч різних препаратів від глистів у котів. Це:

 • суспензії від глистів у котів
 • краплі на холку від глистів у котів
 • таблетки від глистів у кішок

Всі вони мають свої переваги у застосуванні, або зберіганні, або ціні, або спектрі паразитів, що вражаються. Проте всі вони однаково ефективні, ми не сумніваємося.

Поговоримо про пігулки від глистів для котів.

Що таке пігулки від глистів для котів?

Це препарати, що належать до лікувальних, ветеринарних препаратів, тому звертаємо вашу увагу на те, що і давати їх вихованцю варто лише після консультації з ветеринаром.

Це антигельмінтні засоби, дія яких спрямована на профілактику появи глистів у котів. Або ж на боротьбу з ними – лікування, дегельмінтизацію.

Чи потрібно давати пігулки від глистів котам, які живуть у квартирі та не контактують з іншими тваринами?

Так, ветеринари рекомендують регулярно купувати та давати і протиглистові засоби всім котам незалежно від місця проживання. Заразитися глистами кішка може:

 • від інших – заражених – тварин
 • за наявності ектопаразитів (блох, волоїдів)
 • при споживанні сирого м'яса чи риби
 • і навіть отримати внутрішньоутробне зараження від матері.

Тому ціна вашого спокою за здоров'я вихованця – таблетки від глистів для котів.

Чи всім котам підійдуть таблетки від глистів?

Для цього питання не може бути однозначної відповіді, на жаль. На досвід наших клієнтів можемо сказати, що не завжди і не всі коти легко приймають таблетки. Часто вихованці можуть випльовувати, зригувати таблетку. Дряпатися, не даватися в руки, відмовляючись приймати ліки.

Якщо ваш кіт категорично не переносить таблеток, тоді варто подумати про інший засіб. Наприклад, суспензії від глистів у котів або краплях на холку від глистів. Якщо ж у вас не виникає проблем для того, щоб дати коту таблетку, тоді можете сміливо купити саме цей засіб.

Від яких видів глистів у кішок допомагають пігулки?

Цю інформацію вказує кожен виробник кожному конкретному товарі.

Існує кілька видів паразитів-глистів, які можуть отруювати (у прямому та переносному сенсі) життя кішкам. Найбільш розповсюджені:

 • нематоди
 • цестоди
 • токсокари
 • огіркові ціп'яки
 • широкий лентець та інші.

Найчастіше таблетки від глистів для кішок мають широкий спектр дії, тобто успішно борються одразу з декількома видами гельмінтів.

Якщо ви живете у Києві чи будь-якому іншому місті, де є ветеринарна лабораторія, в ідеалі регулярно здаватиме аналізи на наявність глистів. Тоді буде простіше підібрати та купити таблетки від глистів для котів.

Де в Києві купити таблетки від глистів для котів?

Ми завжди рекомендуємо купувати препарати від глистів або у перевірених ветеринарних аптеках, або у клініках, або у перевірених магазинах. Там, де будете впевнені як ліки та дотримання норм його зберігання та транспортування. У жодному разі не в переході метро чи супермаркеті.

Ціною економії може стати здоров'я і навіть життя вихованця.

Магазин Зоод Зоодом Бегемот співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, за якість продукту яких можна поручиться. Адже це наша репутація. Вирішивши купити пігулки від глистів у кішок у нашому магазині, ви можете розраховувати не тільки на якісний товар, але ще й на консультацію досвідчених менеджерів, а також швидку доставку.

По Україні здійснюється доставка замовлень зручною службою доставки. У Києві можливе самовивезення та доставка замовлень кур'єром додому.


нагору