Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Тип лежака з бортом
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
тип лежака
Більше Меньше
вид переноски
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Лежаки та будиночки з бортом для собак

Сортувати за
1310 грн.
680 грн.
598.4 грн.
1190 грн.
680 грн.
598.4 грн.
1047 грн.
680 грн.
598.4 грн.
1266 грн.
352 грн.
1190 грн.
1632 грн.
1453 грн.
557 грн.
1038 грн.
Сортувати за

Спальне місце для собак

Купуючи нового члена сім'ї у вигляді маленького цуценя, варто заздалегідь подумати про його особисте місце у будинку. Навчивши його однією з перших команд «місце», ви забезпечите собі відсутність пошкоджень дивана, а ваше улюблене крісло ніколи не буде зайняте. І, звичайно ж, шерсть перебуватиме виключно на лежанці для собак. Щоб ваш пес чітко розумів, де його спальне місце, любив знаходитися саме там, виберіть гарне та зручне серед широкого асортименту підстилок для собак. Сьогодні індустрія товарів для собаківників забезпечує велику кількість різноманітних видів товарів, забарвлень на будь-який смак та матеріалів на будь-який гаманець.

Для чого потрібне спальне місце

Сьогодні при виготовленні товарів для собак використовуються якісні наповнювачі, від поролону до гречаного лушпиння. Крім того, можна купити навіть ортопедичні матраци для домашніх тварин. Великою перевагою придбання таких сучасних лежанок для собак є те, що в них не заводяться різноманітні комахи, у тому числі блохи. Що ж до зовнішнього вигляду, то сучасні вироби досить довговічні, не втрачають форму, їх зовнішній вигляд не псується багато років, радуючи око. Вони ховаються в м'якому та зручному будиночку для собак, не займаючи диван. Собаці більше не потрібно шукати затишне місце для відпочинку по всій квартирі.

Які бувають лежанки для собак

Для любителів оригінальних речей також знайдуться підходящі лежанки для собак. Це можуть бути як подушки цікавого забарвлення, так і лежаки з бортиками. Всі підстилки для собак можна легко очистити або розібрати для перевезення. Для поціновувачів комфорту свого та вихованців створені ортопедичні дивани. А ось грязеуживаючі килимки забезпечать чистоту вашої квартири. Завдяки спеціальному матеріалу, бруд не поширюватиметься по житлу, а прибирання стане набагато простіше.

Як вибрати лежанку

Перед покупкою спального місця для собаки виміряйте його. Це варто зробити, визначивши її улюблене становище під час відпочинку чи сну. Якщо ваш вихованець воліє спати, розтягнувшись, то вам знадобиться матрац більшого розміру, ніж для собаки, яка спить, згорнувшись клубочком. Відповідно, чим більшого розміру собака вашої улюбленої породи, тим більшого розміру варто купити підстилку.

Більшість підстилок для собак виготовляються в універсальних розмірах найпоширеніших порід собак. Якщо ж ваш пес значних розмірів, то можна виготовити спальне місце на замовлення. Ідеальним вважається розмір матраца для собак, на якому лапи та голова тварини повністю поміщаються, у положенні розтягнувшись.

Щоб зробити правильний вибір серед усіх різновидів, зверніть увагу на вік і звички собаки. Простежте за звичками тварини, щоб врахувати всі нюанси, пов'язані з її темпераментом. Лежанки для собак круглої форми підійдуть дрібним породам, які люблять спати, скрутившись у клубочок. Прямокутні вироби - ідеальний варіант для любителів розлягтись у «повний зріст».

А як зробити вибір великого розмаїття матеріалів, з яких виготовляється продукція? Зробіть вибір, спираючись на показники його зносостійкості. Такий матрац прослужить довго, будучи у відмінному стані, не зіпсованим кігтями чи зубами. Зверніть увагу на швидковисихаючі матеріали, що не електризуються, які легко піддаються чищенню. Тим самим ви забезпечите комфорт не тільки домашній тварині, а й собі.

Найбільш дешеві матеріали можуть прослужити довше, ніж натуральні, але їхня чистка займе набагато більше часу. Виробники часто використовують ворсисті матеріали, такі як плюш, штучне хутро. Тварини дуже люблять затишно лягти на них. Але серед високого ворсу шерсть накопичується дуже швидко, а чищення займе дуже багато часу.

Де купити

Наш магазин товарів для тварин Зоодом БЕГЕМОТ працює на ринку понад 10 років, надаючи якісні товари. Ми турбуємося про якість і широкий асортимент, щоб в одному місці ви змогли купити найкраще для свого улюбленця за найвигіднішими цінами. Серед товарів нашого інтернет-магазину ви можете купити зі знижками лежаки та такі види спальних місць для собак як матраци та мати для високорослих порід, лежаки подушки або з бортом. Для маленьких ручних порід у нашому магазині можна підібрати будиночки чи кошики. Задовольнити найвишуканіші смаки собаківників ми зможемо ортопедичними диванами, килимками, що охолоджують, трапами для собак. Пластикові лежаки і килимки, що грязепоживають, стануть порятунком для цінителів чистоти і часу на прибирання. А для цінителів затишку та натуральних матеріалів, ми підготували безліч різновидів підстилок та пледів для собак.


нагору