Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Призначення / властивості для чутливого травлення
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Hill's для собак із чутливим травленням

Сортувати за
Сортувати за

Для будь-якої тварини важлива господарська увага для ігор та ласки. Не варто забувати про вибір правильної їжі для будь-якого вихованця. Якщо у собаки виявляються ознаки чутливого травлення, на вибір їжі необхідно приділити особливу увагу.

До таких ознак належать

  • поганий апетит;
  • блювання або рідкий стілець;
  • метеоризм;
  • проблеми з кішкою та вовною

Деякі причини проблеми

Шкідливі звички тварин також можуть призвести до погіршення роботи шлунка, тому варто уважно ставитись до виховання вихованця. При неспішному споживанні їжі буде менше передумов для розвитку проблем у відділах травної системи. Ця проблема у пухнастих друзів може виникати не тільки внаслідок шкідливих харчових звичок, а й унаслідок збоїв у роботі щитоподібної залози. Тому варто бути уважним до здоров'я пухнастого товариша.

Вибір сухого харчування в Україні для тварин

Одним із брендів класу суперпреміум кормів, відомих у Києві, є Хіллс для чутливого травлення собак. Залежно від розміру та породи можна вибрати той, який більше підійде саме вашому псові. Розглянемо основні особливості кормів, на що варто звернути увагу господарям.

Варіанти кормів для чутливого травлення собак (поради щодо вибору)

Завжди важливо враховувати індивідуальні особливості.

  • Корми на основі нежирних сортів м'яса - курка, індичка, ягнятина - допомагають дотримати пропорції білка і жиру, які дозволять собаці бути в хорошій фізичній формі, не набирати зайву вагу.
  • Якщо собака має алергію на глютен, варто звернути увагу на беззернові корми, на основі картоплі. Бувають різновиди, в яких використані кукурудза, рис, тобто крупи, але немає цього білка, оскільки він замінений іншими кориснішими в цій ситуації речовинами.
  • Важливо звертати увагу на інгредієнти наприкінці списку. Там можна зустріти овочі, фрукти та трави. Вони необхідні для поліпшення травлення та очищення від токсинів.
  • Проблеми зі шлунком часто спричиняють погіршення якості шерсті та зовнішнього вигляду. Тому в багато кормів додають риб'ячий жир, хороше джерело вітамінів і жиророзчинних кислот.


У нашому інтернет-магазині можна купити відповідний за ціною та за властивостями варіант.

Завжди будьте уважні до здоров'я пухнастих друзів і за перших ознак чутливого травлення зверніть увагу на корм.


нагору