Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид іграшок розвиваючі / інтелектуальні
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид іграшок
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
країна
Більше Меньше
Колір
Більше Меньше

Іграшки розвиваючі / інтелектуальні для собак

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Креативні іграшки для собак

Домашні тварини, особливо собаки, - розумні істоти, котрі люблять складні завдання. Їм приносить величезне задоволення задовольняти вимоги власника, чи то під час тренування чи звичайної гри. Тому на кожному етапі розвитку тварини варто стимулювати її творчі здібності та заохочувати розумову діяльність.

Собаки, однак, досить швидко втомлюються та шукають нові проблеми. Саме тому варто запастись іграшками для інтелекту. Вони задовольнятимуть їхні потреби та заохочуватимуть їх продовжувати грати, розвиваючи творчі здібності.

Кільця для силового тренування

Боротьба з собакою буде цікавішою, якщо замість мотузки або текстилю використовувати гумове кільце. Натуральний каучук еластичний, але міцний. У той же час він є безпечним для тварини. Іграшка доступна у версії для маленьких та великих собак. Він добре працюватиме не тільки як різак, але і як пошуковий об'єкт. Кільце також підходить для використання у воді – воно не втопиться. Ціна такої іграшки дуже доступна.

М'яч на мотузку

М'яч, прикріплений до мотузки, - це патент на творчу рухову гру у поєднанні з контролем послуху вихованця. Інтерактивні іграшки для собак можна використовувати по-різному: як знімач або для вилучення. Мотузка полегшує контроль - його можна тримати в руці і не відпускати собаку з м'ячем. Його також можна використовувати, щоб взяти м'яч у вихованця, не знімаючи його із зубів. Це проста, але багатофункціональна іграшка, яка дозволяє проводити навчальні тренування!

Іграшки головоломки для собак - одні з класичних іграшок, які тренують терпіння, стимулюють уяву та переслідують мету.

Вибір інтелектуальних іграшок для собак на сучасному ринку особливо великий. Однак далеко не всяка іграшка буде відповідати вашим вимогам. Деякі іграшки зроблені погано, інші можуть бути надмірно складними. Інтелектуальна іграшка має бути спроектована так, щоб:

  • витримувати великі навантаження - кусання, дряпання, штовхання із вагою
  • обиратися з урахуванням педагогічних вимог відповідного власника собаки.

У кожного собаки є мисливський характер, сила якого розкривається породою і інтелектуальні іграшки для собак покликані розкрити цей характер ще більше!

Надійні матеріали для іграшок, що розвивають

Всі розвиваючі іграшки для собак створені не тільки для того, щоб добре провести час, а й для навчання. Аксесуари виготовлені з матеріалів, стійких до гострих іклів і легко чистяться. Вони також практичні – у кожного продукту може бути стільки застосувань, скільки може вигадати власник. Крім того, окремі іграшки дають змогу створювати цікаві комбінації. Ви просто зобов'язані порадувати свого вихованця та купити їй нову іграшку в магазині Зоодом БЕГЕМОТ з доставкою по Києву та Україні.


нагору