Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид наповнювача силікагелевий
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид наповнювача
Більше Меньше
тип наповнювача
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Силікагелєвий наповнювач для котів

Сортувати за
263 грн.
263 грн.
308 грн.
324 грн.
466 грн.
711 грн.
Сортувати за

Силікагель для котів: правильний догляд за вихованцем

Одним з перших завдань, з якою стикаються нові власники котів – придбання лотка та облаштування зони, де тварина справлятиме потребу. Поява в будинку чотирилапого вихованця підштовхує його власників до рішення, який наповнювач для котячого туалету використовуватиметься. Одним із найбільш затребуваних варіантів є силікагель для котів, купити який можна у нашому магазині за доступною ціною.

Силікагелевий наповнювач - що це, як виготовляється

Силікагель для котів – сучасний матеріал, який використовується для облаштування котячого туалету та є альтернативним варіантом стандартному дерев'яному або глиняному наповнювачам. За своєю формулою він на 98% схожий зі звичайним піском.

Для виготовлення силікагелевих гранул високої якості використовують висушений полікремнієвий гель кислоти. Виробництво здійснюється у три етапи: колоїдне змішування сировини, дегідратація та запікання за досить високих температурних показників. У результаті виходять дуже міцні прозорі кристали, які мають губчасту структуру.

Завдяки пористості структури наповнювач силікагелевий для кішок відрізняється чудовою поглинанням. В залежності від технології виробництва гранули матеріалу можуть відрізнятися:

  • формою;
  • кольором;
  • властивістю.

Ключова особливість силікагелю - чудова адсорбція, що дозволяє вбирати не тільки рідину, а й запахи. Сьогодні цей різновид наповнювача для котячого туалету користується великою популярністю завдяки таким характеристикам і доступній ціновій категорії.

Якому різновиду силікагелю віддати перевагу?

У нашому інтернет-магазині представлений вражаючий вибір товарів для облаштування котячого туалету за доступною вартістю. У каталозі представлений якісний силікагелевий наповнювач для котів з кристалами різного розміру, форми, запаху і забарвлення. Абсолютно всі вироби відповідають найвищим вимогам:

  1. прозорі гранули однакового розміру;
  2. відсутність сторонніх компонентів;
  3. чудове поглинання.

У процесі вибору товару важливо пам'ятати, що чим більші кристали силікагелю, тим більше вони створюють поверхню, що вбирає, і, відповідно, зменшується рівень його витрати. Проконсультуватися щодо особливостей товару можна звернувшись до наших менеджерів будь-яким зручним для вас способом.


нагору