Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Відкрийте світ кормів Savory: Практичні відео-поради.

КОРМ SAVORY: ВІДКРИЙТЕ СВІТ КОРМІВ ПРАКТИЧНІ ВІДЕО-ПОРАДИ

Savory - преміальний корм для вашого вихованця

Чи готові дізнатися більше про корми Savory? У цьому матеріалі ми представляємо вам серію інформаційних та навчальних відео, які допоможуть вам розібратися у всіх нюансах правильного харчування вашого улюбленця. Savory – це відомий бренд у галузі виробництва кормів для домашніх тварин. Використовуючи найнатуральніші та поживні інгредієнти, Savory гарантує своїм покупцям збалансовані корми найвищої якості для котів та собак. Відео:

Savory корм для кішок

Корм Сейворі для кішок різноманітний на смак та складом, задовольняючи навіть найвишуканіші смаки ваших котячих вихованців. Виготовляються з м'яса високої якості, доповненого цінними вітамінами та мінералами. Це дозволяє забезпечити кішок повноцінним, збалансованим харчуванням.

Як правильно годувати кота після кастрації чи стерилізації?

У лінійці Savory корм для стерилізованих кішок, що враховує зміни в їх організмі після операції, також присутній. У цьому кормі підвищено вміст волокон, щоб допомогти контролювати вагу кішки, а також міститься оптимальне поєднання мінералів для підтримки здоров'я сечовивідних шляхів. Але як стверджують фахівці марки, будь-який Сейворі корм для кішок підходить для кастрованих котів, через те, що у кожному його складі міститься журавлина, яка підкислює сечу кішок. Відео:

 

Savory корм для собак

Також бельгійський виробник пропонує широкий асортимент кормів для собак різного віку та розміру. Корм Сейворі для собак виготовляється з високоякісного м'яса, здорових зернових та овочів, збагачених необхідними вітамінами та мінералами. Він допомагає підтримувати мускулатуру, здоров'я кісток та суглобів, а також забезпечує енергією для активного життя вашого вихованця.

Як читати таблиці годівлі Savory та підбирати норму для собак?

Коли ви вибираєте корм Savory для собак, важливо знати, як правильно інтерпретувати таблиці годівлі та вибирати відповідну дієту для вашого вихованця. Завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника та з урахуванням індивідуальних потреб вашого собаки. Дотримання цих рекомендацій дозволить вашому вихованцю підтримувати оптимальну вагу та здоров'я. Відео:

Як правильно відкривати пакування кормів для котів?

Правильне відкриття пакування корму допоможе зберегти його свіжість та поживність. Завжди виконуйте інструкції на пакуванні, щоб забезпечити максимальну користь для вашого вихованця. Відео:

Дата публікації: 19.05.2023 17:44

нагору