Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Новинки збалансованого харчування для собак та кішок від ТМ Dr.Clauder's

Представляємо Вашій увазі лінійку кормів для собак та котів усіх порід, розмірів та віку від німецького виробника Dr.Clauder's. Торгова марка виробляє продукцію супер-преміум якості для чотирилапих домашніх улюбленців відповідно до високих стандартів, норм ветеринарної медицини. Збалансоване харчування для собак та корм для кішок Доктор Клаудер пройшов сертифікацію відповідно до досить суворих стандартів Європейського Союзу IFS.

Сухий і вологий корм Доктор Клаудер – збалансований раціон для котів, собак різного віку

Корм Доктор Клаудер для собак та котів – найкраще повноцінне харчування для тварин, яке суттєво відрізняється від продукції інших торгових марок. У складі харчування, розробленого німецьким брендом, представлено повний комплекс усіх необхідних поживних елементів. Корми виробляються виключно зі свіжого натурального м'яса та риби, які не піддаються попередньому заморожуванню.

Продукція повністю адаптована під потреби домашніх вихованців, тому забезпечує їх міцним здоров'ям, чудовим захистом від вірусів та бактерій. Віддаючи перевагу корму для собак Доктор Клаудер, власники вихованців забезпечують підопічних необхідною кількістю білків, жирів, вуглеводів та енергії. Живлення ТМ Dr.Clauder's легко засвоюється, оскільки не містить ГМО, консервантів, інших небезпечних елементів.

Переваги збалансованого харчування цього бренду є очевидними:

  • відсутність небезпечних компонентів;
  • високий вміст тваринного білка таурину;
  • легко засвоюється вихованцями з міцним здоров'ям та особливими харчовими потребами;
  • збалансований вміст вітамінів, мінералів, поживних компонентів

Торгова марка пропонує разючу різноманітність смаків, які обов'язково сподобаються Вашому підопічному.

Лінійка кормів Dr.Clauder's для котів

Виробник систематично оновлює рецептуру збалансованого харчування для домашніх тварин, додаючи до неї інноваційні розробки, що відповідають високим вимогам ветеринарної медицини. Лінійка Доктор Клаудер кормів для кішок представлена ​​продукцією для:

Сухий корм для котів супер-преміум якості можна підібрати різного смаку. Наприклад, курка, лосось та рис (або картопля). Консерви для вихованців представлені також великою різноманітністю смаків:

  • курка;
  • кролик, ягня;
  • курка, лосось;
  • курка, качка;
  • індичка, гусак.

Така різноманітність дозволяє скласти оптимальний раціон для котів різного віку. Харчування торгової марки Dr.Clauder's забезпечує тварину міцним здоров'ям, енергією та гарантує чудовий апетит.

Дата публікації: 31.08.2022 16:40

нагору