Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Чи можуть ласощі для котів бути корисними?

А чи бувають ласощі з лікувальним ефектом?
Так! І якщо ви щасливий власник кішки чи кота, вам однозначно варто спробувати пасти GimCat EXPERT LINE. Це лінійка функціональних паст, розроблена спеціально з урахуванням потреб котів та спрямованих на підтримку організму кішки з особливими потребами: для літніх вихованців, для підтримки зору та здоров'я серцево-судинної системи, сечовивідної системи, для здоров'я шлунково-кишкового тракту.

Кожна з інноваційних паст GimCat EXPERT LINE містить саме ті корисні речовини, яких особливо потребує організм кішки в той чи інший період життя або в конкретній ситуації.

Так, наприклад, паста Kitten ідеально підійде для кошенят, тому що містить

  • оптимальна кількість і кальцію та фосфору в ідеальному співвідношенні для здорового росту та будови кісток
  • 12 вітамінів, мікроелементів та мінеральних речовин для формування сильної імунної системи
  • лляна олія та риб'ячий жир для здорового захисту клітин
  • таурин для зміцнення зору та роботи серця
  • жовток для задоволення потреб у незамінній арахідоновій кислоті

І тут слід зазначити важливий момент. У нашій свідомості вкоренилася думка про те, що ласощі – це щось шкідливе, надто солодке, як цукерки для дітей. Але в цих ласощі точно не т ні цукру, ні ароматизаторів, ні лактози.
Така паста стане ідеальними ласощами для кошеня, не нашкодить організму, що росте, допоможе правильно сформуватися органам і системам.

А якщо ваш улюбленець вже в зрілому літньому віці , тут вибір ще відповідальніший.
Спробуйте давати йому пасту GimCat Senior 7+ для кішок похилого віку . Її формула - це збалансована формула антивікового догляду. Головне - спостерігайте за вашим вихованцем, щоб вчасно розглянути вікові зміни (зменшується активність вихованця, можуть з'явитися проблеми зі слухом, зором, змінюються переваги в їжі, кішці буває складно застрибувати на меблі, довго грати в активні ігри і т.д.) основним харчуванням та ритмом життя. І звичайно, балуйте тільки корисними смакотами.

Величезним досягненням є корми та ласощі, розроблені спеціально з урахуванням особливостей здоров'я кішок.

Якщо у вашої улюблениці проблеми із серцем чи зором або ж ви використовуєте виключно натуральний тип годівлі, регулярно додавайте до раціону пасту GimCat Taurine Extra з таурином. Вона дозволить заповнити запаси таурину, амінокислоти, які самостійно не виробляються в організмі кішки, і від якої залежить здоров'я серцево-судинної системи, зору. Паста GimCat Taurine Extra може бути в раціоні хоч щодня, це буде найкраща профілактика та підтримка улюбленця.

Для котів із хворобами нирок та сечовивідних шляхів рекомендуємо пасту Urinary. Чи знаєте ви, що у котів ризик отримати захворювання нирок на 700%, ніж у собак? Саме тому профілактика – найкраща допомога. Паста GimCat Urinary - це перша та єдина паста, яка нейтралізує обидва види каменів у сечовому міхурі! А також містить бета-глюкан для зміцнення імунного захисту та допомоги при супутніх навантаженнях сечовивідних шляхів.

Якщо ви знаєте, що у вашого вихованця проблеми з ШКТ , йому потрібен особливий раціон. Паста Gastro Intestinal – ідеальне доповнення до щоденного харчування. Правильне травлення – запорука здоров'я та життєвої кішки. Склад пасти GimCat Gastro Intestinal - це захист травної системи, підтримка флори кишківника та зменшення подразнень та запалень ШКТ.

І навіть для кішок, що переживають стрес , ми підібрали спеціальний продукт - паста GimCat Antistress !
За кілька днів до переїзду, появи в будинку нового члена сім'ї або будь-якої іншої стресової ситуації, почніть давати вихованцю пасту GimCat Antistress. Ви побачите, що він перенесе його набагато легше.
Адже паста GimCat Antistress містить:

  • ешольцію (пригнічує страх, діє заспокійливо, снодійно)
  • звіробій (болезаспокійливий, м'який антидепресант, протизапальний)
  • L-триптофан для утворення серотоніну (гормону щастя)
  • Бета-глюкан для зниження запальних процесів, зумовлених стресом

Для підтримки імунітету та життєвих сил кішки існує ще одна лінійка паст – професійні пасти GimCat EVERY DAY.
Вони забезпечують задоволення щоденних потреб кішки у поживних речовинах та вітамінах, підходять для щоденного годування, і при цьому ще й смачні!
Наприклад, паста GimCat MULTI-VITAMIN PASTE та GimCat MULTI-VITAMIN EXTRA PASTE - це пасти, що містять комплекс із 12 вітамінів для зміцнення імунітету та захисних сил організму кішки, а також захисту клітин від процесів старіння.
Паста GimCat MALT-SOFT EXTRA допомагає виведенню шерсті з травної системи та запобігання появі нових грудочок шерсті. Кожен дбайливий власник кішки знає, наскільки небезпечними вони можуть бути.
Важливо, що всі перелічені пасти дуже зручно використовувати, вони мають привабливий для котів запах та смак і мають безліч котячих шанувальників в Україні та Європі. Це якраз той випадок, коли вдалося поєднати корисне та смачне.

PS А про пасту, яка перешкоджає утворенню небезпечних грудочок шерсті в ШКТ кішок, читайте тут

Дата публікації: 16.04.2021 11:29

нагору