Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Комочки шерсті у стравоході кота: наскільки небезпечно і як допомогти?

А ваші коти теж теж жебраки?
Якщо вірити опитуванням серед наших клієнтів та знайомих, то 90% кішок випрошують ласощі зі столу! І... на жаль, але багато власників піддаються на "умовляння" улюблених очей і вимогливого "мяу".
Що ж робити, якщо хочеться урізноманітнити харчування улюбленого хвостика, побалувати його ласощами? При цьому, не переживаючи за його здоров'я?
Все дуже просто – необхідно вибрати для нього корисні ласощі!
Так-так, ласощі можуть (і повинні!) бути не лише смачними, а й корисними.
Більш того! Існують ласощі, які здатні допомогти розібратися з такою проблемою, як утворення грудочок шерсті у стравоході кішок.

Як утворюються грудочки шерсті?

Коти - дуже охайні тварини. Постійно вилизуючись, вони проковтують частину відмерлих шерстинок. Ті потрапляють у стравохід і утворюють грудочки.
Напевно, кожен власник кота або кішки хоч раз бачив, як його улюбленець намагається відкашлятися і виплюнути шерсть, що застрягла в горлі або стравоході. Багато хто вважає це цілком звичайним і безпечним процесом, і дуже помиляються. Адже якщо кіт відригує шерсть частіше ніж 2 рази на рік, це привід стурбується.
Процес виведення грудочок шерсті із ШКТ досить болісний і неприємний для кота. Проходячи через стравохід, такі утворення ушкоджують його тонкі стінки, викликаючи запалення.
Потрапивши в кишківник, така грудка, грудочка шерсті може викликати запор, запалення кишківника.

Що ж робити?

Заборонити коту вилизуватись неможливо. Залишається тільки не ігнорувати, а активно допомагати і намагатися запобігти появі таких грудочок! Найсмачнішим вирішенням проблеми може стати паста GimCat MALT-SOFT EXTRA .
Основний її інгредієнт – це мальт, або солод (43,7% складу); другий – клітковина (4% складу). Регулярне вживання такого складу прискорює виведення шерсті з ШКТ. Таким чином, небезпечні грудочки просто не встигають утворюватись.
Завдяки покращеній рецептурі, ще більшому вмісту баластних речовин і натуральному ароматному солоду, що входить до її складу, корисному лляному маслу і деривату молочного цукру з підвищеним вмістом ТГОС, паста позбавляє Вашу кішку від проблем, пов'язаних з відригування грудок шерсті, що утворюються в її шлунку. А також – неперетравлених залишків їжі.
Крім цього, паста збагачена паста збагачена β-глюканами, для захисту клітин ШКТ від запалення та сприяє підвищенню імунітету.

Як часто давати пасту котам?

Залежить від стану вихованця. Якщо давати як профілактику, то досить 5см пасти 3-4 рази на тиждень. А якщо потрібне вже вирішення проблеми, лікування, то щодня протягом 2-3 тижнів. І бажано в комплексі з вітамінами Anti-Hairball Tabs . При такому споживанні тюбика 100г одному коту вистачить майже на 2 місяці, 55 днів, якщо бути точним.
Ласощі можуть бути корисними.
І маємо бути такими!
Ми вже розповідали про цілу лінійку ласощів для котів з особливими потребами та станом організму – GimCat EXPERT LINE. А тепер ви точно знаєте, як легко (і смачно!) запобігти неприємному і небезпечному для кота явищу - утворенню грудок шерсті в стравоході.

Адже ми відповідаємо за тих, кого приручили...

Дата публікації: 16.04.2021 10:28

нагору