Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Як зробити прогулянки приємнішими для вас і вашого собаки

Зміст:

  1. Вступ
  2. Досліджуйте нові місця
  3. Знайдіть приятеля для прогулянки
  4. Чергуйте прогулянки з розвагами

Вступ

Всі ми знаємо, що регулярні прогулянки на свіжому повітрі є дуже важливими для нас і наших собак, вони допомагають нам залишатися в хорошій фізичній формі і знижують рівень стресу. Але чи не здається Вам, що прогулянка із собакою іноді перетворюється на рутину?

Хочете дізнатися, як розважитись із собакою під час прогулянки? Чому б не спробувати деякі з них:

Досліджуйте нові місця

Різні місця для прогулянок додають інтересу. Собакам, як і нам, подобається досліджувати нові місця. Їм особливо подобається досліджувати нові запахи, пам'ятки та звуки.

Нові місця також означають, що ваш шлях буде іншим. Рельєф місцевості інший, і часто тривалість прогулянки відрізняється від звичайних прогулянок. Джерелами інформації та ідеї для нових прогулянок можуть бути різні сайти вашого міста.

Пам'ятайте!

Завжди вибирайте прогулянки, які підходять саме вашому собаці. Кількість та тип фізичних вправ, необхідних собаці, змінюється протягом усього її життя і залежить від стану здоров'я та типу породи. Наприклад, життєрадісному 11-місячному лабрадору буде потрібно зовсім інший режим вправ, ніж 11-річній німецькій вівчарці, яка страждає на артрит.

Коли ви виводите свого собаку на прогулянку в незнайомій місцевості, переконайтеся, що на ній одягнений нашийник і бирка з вашими даними (контактний номер телефону, вашим ім'ям та адресою). Хорошим варіантом віддаленого контролю може бути GPS трекер. Завжди беріть із собою пакети для сміття, щоб безпечно та чисто утилізувати собачі екскременти. Візьміть із собою дорожню напувалку з водою для собаки, ласощі та іграшку. Тримайте собаку під суворим контролем, якщо ви виїхали в сільську місцевість, щоб не лякати сільськогосподарських тварин і уникнути конфліктів з іншими собаками.

Знайдіть приятеля для прогулянки

Це робить прогулянку більш соціальним заходом для вас та вашої собаки. Вам буде з ким побалакати, а вашому собаці - з ким пограти, вивчити навколишнє середовище та отримати додаткове фізичне навантаження.

Крім парку, познайомитися з іншими любителями вигулу собак можна в клубах дресирування собак, а також на різних тематичних заходах, виставках, присвячених конкретним породам та взагалі собакам.

Чергуйте прогулянки з розвагами

Безпека понад усе!

Вибирайте такі заняття, які будуть безпечними та цікавими для вашого собаки.

Дата публікації: 03.11.2023 12:39

нагору