Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Як дати собаці таблетку-6 способів

Як дати собаці таблетку-6 способів

Зміст:

  1. Технічний метод
  2. Мийте руки
  3. Ласощі для пігулок
  4. Сир
  5. Ковбаса/сосиски
  6. Консерви

6 порад, як змусити собаку приймати таблетки

Отже, ви приходите додому від ветеринара з ліками в руці та виявляєте, що ваш собака — свого роду Гудіні, коли справа доходить до випльовування цих таблеток. Ми всі стикалися із такою ситуацією.
На щастя, є кілька методів, які допоможуть вашому собаці легше приймати таблетки. Ось 7 порад, як змусити собаку приймати ліки: від спритності рок до використання ласощів для таблеток та трюку з сиром.

1. Технічний метод

Він полягає в тому, що таблетку необхідно покласти на корінь язика, попередньо широко відкривши пащу тварини. Для цього посадіть собаку, взявши в одну руку пігулку, а другий підніміть голову вихованця і розтисніть щелепи, злегка натиснувши великим і вказівним пальцями на щілину між зубами. Можливо вам буде потрібна допомога іншої людини, якщо ви робите це вперше. Після цього закрийте пащу тварини та легко помасажуйте їй шию, щоб викликати ковтальний рефлекс.

2. Мийте руки

Якщо попередні спроби змусити її прийняти таблетки пройшли безрезультатно, вам необхідно добре вимити руки. Нюх собаки набагато кращий, ніж наш, тому, якщо ваш собака вже з підозрою ставиться до цих таблеток, постарайтеся змити якомога більше запаху і повторити спроби через деякий час, коли собака трохи заспокоїться. Для відволікання її увага від цієї процедури можна з нею пограти чи сходити на прогулянку.

3. Ласощі для таблеток

Ласощі для таблеток — це закуски, які можна формувати навколо таблеток, щоб частування повністю закривало таблетку. Це спеціально розроблені для цих цілей ласощі. У нашому магазині представлені ТМ Trixie.

4. Сир

Звичайний чи плавлений сир – ще один відмінний варіант давати собаці пігулки. Йому легко надати форму і ви можете повністю сховати пігулку всередині невеликого шматочка. Єдине, що зловживати цим варіантом не варто, оскільки сир містить солі, які не дуже корисні для здоров'я собаки.

5.  Ковбаса/сосиски

Ще один варіант дати собаці таблетки. Більшість собак дуже люблять молочну ковбасу або сосиски, запах яких і передчуття можливості відкусити змушують ковтати їх негайно, навіть не помічаючи заховану в них таблетку. Але так само попереджаємо, що не варто зловживати цим методом, тому що це в першу чергу людська їжа.

6. Консерви

Якщо ваша собака, зазвичай їсть сухий корм, швидше за все, їй дуже подобаються консерви. У цьому випадку ви можете сховати таблетки прямо в одному зі звичайних консервів. Звичайно, якщо ваш собака підозрілий до всього, це може не спрацювати, але для тих чотирилапих, хто занадто захоплений консервами, це хороший варіант.

Не забудьте змінити свої методи

Якщо ваш собака збирається приймати тривалий курс лікування (приймання таблеток) важливо пам'ятати, вам, ймовірно, доведеться змінити метод приймання препаратів через деякий час.
Якщо ви використовуєте сир 3 дні поспіль, ваш вихованець може швидко збагнути й виплюнути його на четвертий день. Тому, щоб послабити ці підозри, використовуйте різні методи, перш ніж ваш підопічний зрозуміє що до чого.

Дата публікації: 07.09.2023 15:11

нагору