Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

eQuilibre & Instinct – Французький бренд консерв для собак та котів

У нашому інтернет-магазині з'явився новий виробник консервів - Équilibre & Instinct. Це французький бренд супер-преміум класу для котів та собак, який виробляє корми з використанням свіжих інгредієнтів у регіоні Нормандія (Франція). Раціони розроблені за участі ветеринарних спеціалістів з харчування, а короткий цикл виробництва дозволяє використовувати тільки свіжі охолоджені продукти.

Історія бренду починається у 1991 році, коли Крістіан Дюкен разом зі своєю дружиною Катрін започаткували концепцію продукції. 25 років потому їхні сини Жан-Шарль і Франсуа очолили правління сімейного підприємства. У 2020 році вони створили eQuilibre & Instinct, бренд, повністю орієнтований на добробут домашніх тварин. «Ми пишаємося та захоплені тим, що можемо продовжувати цю пригоду разом із вами»- кажуть засновики.

Однією з особливостей вологих кормів Équilibre & Instinct є використання свіжого м'яса у раціонах, яке не проходило глибоку обробку. Це забезпечує максимальне збереження поживних речовин, необхідних для здоров'я амінокислот, вітамінів та мінералів. Смакова привабливість таких раціонів значно вища, тому вони задовольнять навіть найвибагливіших улюбленців – збалансований смак. В раціонах для котів міститься більше 21% свіжого м'яса, а для собак - більше 43%.

Переваги бренду включають розуміння потреб улюбленців, досвід ветеринарів, високий вміст протеїнів, свіжість і якість інгредієнтів, а також екологічне виробництво.

 

Асортимент вологих кормів для котів включає муси, паштети, шматочки в соусі та рагу для кошенят, дорослих та стерилізованих котів.

Для собак пропонуються паштети для цуценят, дорослих та зрілих собак.

 

Консерви для котів Équilibre & Instinct включають в себе різноманітні варіанти: муси, паштети, шматочки у соусі та рагу.

Консерви для кошенят: Мус сприяє розвитку організму та мозку, містить оптимальний вміст волокон та підтримує красу шкіри та шерсті. Цей вид харчування забезпечує кошенят необхідною енергією, містить незамінні жирні кислоти для гармонійного розвитку та омега-3 (EPA та DHA), що містяться в жирі лосося сприяють розвитку мозку. Текстура мусу полегшує ковтання їжі.

Консерви для кошенят з Рагу містить високий вміст джерел енергії та білків, збалансований вітамінний комплекс для підтримки розвитку кошеняти та необхідні поживні речовини для захисту та посилення імунної системи. Шматочки в соусі з насиченим ароматом викликають апетит і діють на нюхові та смакові рецептори кошенят.

Паштет для дорослих та стерилізованих котів сприятимуть поліпшенню їх травлення, забезпечить відчуття ситості, підтримає красу шкіри та шерсті, а також забезпечить оптимальний вміст вологи. Вітамін В1 у складі сприяє виробленню енергії, а мідь підтримує життєві сили. Вміст DL-метіоніну допомагає запобігти утворенню сечових каменів. Кожен ламістер містить 85 г продукту з вмістом м'яса від 48%, зокрема від 21% свіжого м'яса (в залежності від формули)

Шматочки в соусі в консервах для стерилізованих котів та дорослих тварин сприяють виробленню енергії, підтриманню природних захисних сил організму, посиленню імунного захисту та поліпшенню травлення. Корм містить усі необхідні поживні речовини, підходить для стерилізованих котів та сприяє здоровому травленню після споживання їжі.

 

Консерви для собак eQuilibre & Instinct представлена лінійкою збалансованих рецептів з високим вмістом м'яса, які розроблені спільно з ветеринарними лікарями та експертами у харчуванні тварин. Вони сприяють здоровому розвитку собак, підтримують серце та серцево-судинну систему, зміцнюють шкіру та шерсть і забезпечують оптимальну гідратацію організму. eQuilibre & Instinct гарантує високу якість та натуральність продуктів, які допоможуть вашим собакам залишатися у чудовій фізичній формі на кожному етапі їхнього життя.

Паштет: консерви для цуценят сприяють розвитку, підтримує здоров'я мозку, шкіри та шерсті, а також забезпечують оптимальний вміст вологи. Паштет із м'яса птиці та морквою забезпечує енергією, омега-3 сприяє здоровому розвитку мозку, а високий вміст вологи сприяє кращому засвоєнню корму.

Паштет для дорослих собак ЕквілібрІнстинкт підтримує серце та серцево-судинну систему, красу шкіри та шерсті, поліпшує травлення і забезпечує оптимальний вміст вологи. Виготовлений зі свіжого м'яса птиці, яловичини або качки та зеленого горошку, цей паштет містить таурин, цинк, риб'ячий жир та соняшникову олію для підтримки здоров'я вашого собаки.

Паштет для собак зрілого віку адаптований до специфічних харчових потреб собак старшого віку. Вміст у складі олій, джерела омега-3 та омега-6, допомагають зменшити біль у суглобах та природні захисні сили організму. Таурин допомагає підтримувати здоровий зір, а  оптимальний вміст вологи у паштеті гарантує вашому собаці оптимальну гідратацію організму.  Склад містить 49% м’яса, зокрема від 44% свіжого м’яса.

eQuilibre & Instinct - це сімейна компанія з 30-річним досвідом, яка використовує свіжі та натуральні інгредієнти для створення високоякісних харчових формул. Консерви eQuilibre & Instinct сприяють оптимальній засвоюваності та підтриманню функції нирок, допомагаючи вашому вихованцю залишатися у чудовій фізичній формі на кожному етапі життя.

Дата публікації: 21.03.2024 16:40

нагору