Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Дресирування собаки. Використання мотузки будинку

Мотузка для дому – це просте, але надзвичайно корисне та ефективне пристосування. Це легка нейлонова стрічка довжиною близько 1,5-2,5 метра, яка може бути коротшою для дрібнішого собаки. Можливе також використання повідка відповідної довжини. Вона використовується для того, щоб дати власнику можливість контролювати собаку в домашніх умовах безпечним, м'яким та неконфронтаційним способом.

Для багатьох собак "хапання" за нашийник є дуже загрозливою дією і, швидше за все, погіршить їхню поведінку. Собаки навчаються вживати заходів, щоб уникнути цього, у тому числі:

  • перетворити це на гру, повертаючись
  • лягати на спину і відмовлятися рухатися
  • скелятися на господаря
  • насолоджуватися додатковою увагою або, у крайньому випадку, кусати господаря, який намагається це зробити

За допомогою шлейки собака не отримує такого заохочення за небажану поведінку, стаючи центром уваги.

Мотузка для будинку прикріплюється до нашийника собаки тільки в тому випадку, якщо хтось знаходиться вдома і спостерігає за ним. Собака просто тягає його за собою.

  • Мотузка для дому не використовується для пристібання собаки, а також для того, щоб ви могли утримувати її протягом тривалого часу
  • Мотузку необхідно знімати, коли ви виходите з дому, а також на ніч. Слідкуйте за собакою, щоб вона не заплуталася у меблів, дверях, рослинах у саду тощо
  • Використовуйте для собаки звичайний нашийник із пряжкою. Небезпечно використовувати будь-які нашийники, які можуть затягуватися, наприклад, зашморг

Нашийник можна використовувати для запобігання або припинення небажаної поведінки собаки, наприклад, стрибків на гостей, гавкання, сидіння на дивані та багатьох інших провин.

Коли ваш собака погано поводиться або збирається погано поводитися, просто візьміть кінець мотузки, підклич собаку до себе (приємним тоном) і попросіть її зробити щось для вас, наприклад «сісти». Тепер у вас є можливість заохотити собаку за хорошу поведінку, а не вичитувати її за неправильні дії.

Якщо собака не реагує на вас у цій ситуації, просто використовуйте мотузку, щоб м'яко вивести її із ситуації. Коли собака заспокоїться, попросіть його подивитися на вас і заохотіть його похвалою, можливо, ласощами, і знову відпустіть мотузку.

Собака засвоює, що за погану поведінку вона не отримає уваги, але отримає багато хорошого за правильну поведінку. Чим частіше собака отримує винагороду за хорошу поведінку, тим більша ймовірність того, що вона повторить її!

Дата публікації: 02.11.2023 15:23

нагору