Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Brit Care оновлює упаковку сухих кормів для собак

Новини від Brit Care (Бріт Кеа) для собак

Марка Brit Care, яка прославилася своїми неперевершеними рецептами корму для собак, представила свою оновлену серію продуктів для собак, які ви можете зараз знайти на нашому сайті.

Перезавантаження Brit Care для собак, оновлення пакування та нетільки

В основі перезапуску лінійок кормів лежить концепція, що полягає у взаємному навчанні та любові між людиною та собакою, особливо в любові до природи, яку наші вихованці відчувають безмежно.

Тому новий корм Brit Care для собак розроблений таким чином, щоб не лише підтримувати здоров'я наших вихованців, а й виявляти відповідальність до навколишнього середовища.

Використання протеїнів комах у складі корму Бріт для собак значно заощаджує земельні ресурси (2%) та воду (4%) порівняно з використанням яловичини. Більше того, на фермах комах використовують харчові відходи людини, що на 100% стійке і не призводить до викиду метану - небезпечного парникового газу.

Приблизно 2/3 вуглецевих слідів наших продуктів обумовлено вибором інгредієнтів. Завдяки правильному вибору інгредієнтів, вуглецевий слід продукту знижено на 35% порівняно з рецептами на основі червоного м'яса.

Вибір екологічно чистих інгредієнтів забезпечує ефективне використання ресурсів та збереження навколишнього середовища. Всі інгредієнти для Brit Care поставляються перевіреними виробниками та отримані від тварин, вирощених відповідно до норм ЄС щодо захисту та благополуччя тварин, не містять BSE, гормонів, антибіотиків чи інших шкідливих речовин. Також у них не використовується соя чи ГМО.

У результаті Бріт Кеа корм для собак може гарантувати, що він не тільки смачний та поживний, але й виробляється з урахуванням екологічної відповідальності.

 

А тепер трохи про серію кормів, що увійшли до оновленої лінійки Brit Care (Брит Кеа) для собак:

 

Лінійка Brit Care Dog Sustainable Повага до природи

Високоякісний екологічний корм преміум класу, призначений для підтримки здорового травлення, зниження рівня стресу, покращення фізичного добробуту та зміцнення імунної системи. Ідеально підходить для собак усіх порід.

Здорове травлення відіграє ключову роль у загальному функціонуванні організму, підтримці імунітету та підтримці життєвих сил. Формула корму включає легкозасвоювані білки, які підтримують здоров'я травної системи, забезпечують ідеальну фізичну форму та сприяють зростанню м'язів. Завдяки наявності пробіотиків, вона стимулює зростання корисних кишкових бактерій та покращує імунітет.

Зменшення стресу сприяє здоровому обміну речовин та покращує загальний стан здоров'я. Рецептури корму містять собача кропива, яка відома своїм благотворним впливом на роботу серця. Він зміцнює серцевий мишець, заспокоює нервову систему та знижує частоту серцевих скорочень.

Основні компоненти: курка, комахи, овес, собача кропива, пробіотики.

 

Лінійка Brit Care Dog Grain-free: Натуральне харчування без зернових

Цей беззерновий суперпреміум корм розроблений для підтримки здоров'я шкіри та вовни, серцево-судинної системи, чудової фізичної форми та зміцнення імунної системи. Він відмінно підходить для всіх порід собак, а також для вихованців, які вимагають спеціального догляду за вовною, підтримки оптимальної фізичної форми і для тих, хто відчуває побічні реакції на інші корми.

Шерсть і шкіра – це головний захисний бар'єр тіла, і їхній стан та зовнішній вигляд є надійними індикаторами загального здоров'я вихованця. Основою прекрасного стану шкіри та вовни є якісні та поживні білки. Жирні кислоти, зокрема Омега-3 та Омега-6, допомагають організму впоратися з обміном речовин та пригнічувати запалення.

Формула корму має низький глікемічний індекс, який забезпечує достатню кількість енергії протягом усього дня та запобігає її накопиченню у вигляді жиру. Це сприяє підтримці оптимального фізичного стану та профілактики ожиріння. Беззернова формула має приємний смак і ідеально підходить для собак з чутливим травленням.

Основні інгредієнти: лосось, оленина, картопля, омега-3, обліпиха, пробіотики.

 

Лінійка Brit Care Dog Hypoallergenic: Турбота про здоров'я вашого вихованця

Гіпоалергенний корм суперпреміум класу з одним джерелом білка тварин розроблений для профілактики алергії. Вибрані джерела білка не викликають алергії, що мінімізує можливість алергічних реакцій. Корм підходить для собак із чутливим травленням, особливими потребами у харчуванні та ризиком розвитку харчової алергії. Формули збагачені пробіотиками для збалансованої мікрофлори кишечнику та розторопшою, яка підтримує функціонування печінки, очищає організм та видаляє шкідливі токсини.

Близько 1/5 всіх собак-алергіків зазнають побічних реакцій на корм. Важливо вибирати корм, який не викличе алергію та забезпечить собаку всіма необхідними поживними речовинами. Гіпоалергенна лінійка пропонує рішення у вигляді кормів, заснованих на неалергенних джерелах білка, розроблених з урахуванням розміру, віку та широкого спектру харчових потреб собак. Функціональні інгредієнти корму пригнічують розвиток реакцій, очищають та заспокоюють організм, а також сприяють нормалізації та здоровому обміну речовин.

Корм містить акуратно підібрані джерела тваринного білка для профілактики алергічних реакцій. Зазвичай, неалергенні білки багаті на незамінні амінокислоти, мають менше жиру і допомагають підтримувати м'язи і тканини в прекрасному стані.

Обмежена кількість інгредієнтів у співвідношеннях, які забезпечують високоякісне харчування із мінімальним ризиком алергічних реакцій. Інгредієнти були обрані, виходячи з їх смакових характеристик для собак.

Основні інгредієнти: ягня, кролик, лосось та оселедець, рис, розторопша, пробіотики.

 

В асортименті кормів Brit Care Dog ви знайдете корм для собак різного віку і з будь-якими потребами. Цей корм - ідеальний вибір для тих власників, хто дбає про здоров'я своїх вихованців та про навколишнє середовище.

 

Усі новинки представлені вже на нашому сайті. Корм Бріт замовити можна вибрати та купити за посиланням

Дата публікації: 23.06.2023 15:52

нагору