Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека

Zoetis Стронгхолд (Stronghold) кішки (2,6-7,5 кг)

Код товару: 14098

Доставка товару

Київ. Самовивіз
пр-т. С.Бандери, 6 (Почайна)

Кур'єрська служба "Зоодом Бегемот"
Київ

від 200 грн – 70 грн
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (відділення та поштомати)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (адресна доставка)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 1000 грн – БЕЗКОШТОВНО
Докладніше про доставку...

Оплата

Готівка
На карту Приват та Monobank
Післяплати від 500 грн
Докладніше про оплату...

 
Опис

PFIZER Стронгхолд (Stronghold) кішки (2,6-7,5 кг) піпетка 45 мг (0,75 мл)

При замовленні піпеток поштучно упаковка до них не додається!

Найзручніший у застосуванні протипаразитарний препарат

Зручна лікарська форма препарату – спот-он – забезпечує просте та легке нанесення препарату на шкіру тварини вздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати необхідно рівномірно від холки до кореня хвоста на шкіру)


Препарат "Stronghold" (для Європи) і "Revolution" (для США) на основі селамектину вбиває дорослих бліх і зупиняє інкубацію яєць цих комах, виводить вушних і коростяних кліщів, знищує дирофілярій, що вражають серце, виганяє круглих черв'яків. анкілостом .

Одна крапля захистить ваших вихованців від зовнішніх та внутрішніх паразитів (блох, вушних та коростяних кліщів, круглих гельмінтів).
Препарат швидко висихає, вологостійкий і не має неприємного запаху, тому Ви можете обіймати і грати з Вашим котом або собакою відразу після висихання. Ефективність препарату зберігається, навіть якщо ви викупаєте собаку через дві години після застосування.

Безпечний для цуценят і кошенят починаючи з 6 тижневого віку , навіть у разі 10-кратного передозування. Випробований на 167 породах собак та 18 породах кішок, включаючи івермектин чутливих коллі та з помісі.

Стронгхолд вже в першу добу позбавляє тварину бліх і протягом одного місяця захищає від повторного зараження. Селамектин (це активна речовина "Стронгхолда") знищує зрілих бліх і яйця, запобігаючи появі нового покоління паразитів.

Перший ендектоцид, спеціально розроблений для собак та кішок. Діюча речовина Стронгхолда – селамектин. Цей новий напівсинтетичний авермектин був відібраний із понад 700 молекул і спеціально розроблений для застосування на собаках та кішках. Призначений для боротьби з екто- та ендопаразитами у собак та кішок, безпечний для тварин усіх порід та породних помісей (включаючи коллі-тип, бобтейлів та боксерів).
Найбезпечніший спосіб знищення паразитів – Селамектин взаємодіє з рецепторами хлорних каналів, що викликає припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м'язових синапсах у паразитів. Це призводить до порушення електричної активності нервових клітин у гельмінтів та м'язових клітин членистоногих, внаслідок чого відбувається параліч та загибель паразитів. У ссавців аналогічні рецептори хлорних каналів знаходяться тільки в ЦНС, і завдяки високій вибірковій проникності гематоенцефалічного бар'єру вони недоступні для великих молекул селамектину, на відміну від аналогічних рецепторів нематод і членистоногих. Ця особливість селамектину обумовлює високий рівень безпеки для ссавців.

Стронгхолд швидко абсорбується з місця нанесення та розподіляється зі струмом крові. Селамектин всмоктується з місця нанесення і його концентрація в плазмі досягає максимуму у кішок через 1 день і у собак через 3 дні після обробки. Собак та кішок можна купати вже через 2 години після нанесення препарату, при цьому його ефективність не знижується.
Селамектин з кровотоком потрапляє у всі органи та тканини, при цьому терапевтична концентрація препарату у плазмі крові собак та котів зберігається протягом 30 днів після нанесення у разовій дозі 6 мг/кг.

Тривала циркуляція та повільне виділення з організму забезпечує тривалий період напіввиведення – 8 днів для котів та 11 днів для собак.
Селамектин у великих кількостях накопичується в сальних залозах і виділяється з їх секретом тривалий час, що забезпечує тривалу дію препарату проти бліх, вушних кльош і коростяних кльош. Терапевтична концентрація препарату проти ектопаразит зберігається протягом 30 днів.

Висока ефективність щодо екто- та ендопаразитів.

Чудовий профіль безпеки.

Для тварин

Безпечний для цуценят та кошенят починаючи з 6-тижневого віку, навіть у разі 10-кратного передозування.
Випробований на 167 породах собак і 18 породах кішок, включаючи івермектин-чутливі коллі та їх помісі.
Протягом 6 років клінічних випробувань у всьому світі було застосовано понад 12 000 доз препарату.
Препарат безпечний навіть у тому випадку, якщо помилково замість нанесення на шкіру препарат ввели орально.

Для людей
Вже через 30 хвилин після нанесення препарату на шкіру тварині, як тільки вона висохне, ви можете торкатися тварини і грати з нею. Для нанесення препарату не потрібно одягати захисні рукавички або захисний одяг. Упаковку з препаратом легко відкрити, але водночас дитина зробити цього не зможе. На відміну від більшості препаратів для боротьби з ектопаразитами,
Строігхолд є виключно фармацевтичним препаратом, який не має агрохімічних аналогів.

Повністю сумісний з усіма вакцинами та ветеринарними препаратами. Сумісність Строігхолда була підтверджена більш ніж на 1800 собаках та 1190 кішках, яким перед вакцинацією різноманітними вакцинами був призначений Стронгхолд.

Не тільки дорослі блохи, але також яйця та личинки .
Строігхолд знищує дорослих бліх, які знаходяться на собаках або кішках, через 24-36 годин після нанесення препарату, та захищає від повторної інвазії протягом 30 днів. Овіцидна дія препарату перериває цикл розвитку паразиту і не дає з'явитися наступній генерації бліх. Щомісячне застосування препарату не тільки прямо захищає тварин від інфестації, але також знижує залишкову популяцію бліх у будинку чи квартирі. Препарат може бути використаний також як один із компонентів у лікуванні блошиного алергічного дерматиту.

Лікування та профілактика
В експериментах, які проводилися в строго контрольованих умовах, ефективність Стронгхолда проти бліх склала 99% та 98% для собак та котів відповідно протягом 30 днів. Для тварин, які продовжують перебувати в умовах можливої повторної інфекції, рекомендується щомісячне застосування препарату. Знищує бліх не лише на тваринах, а й у навколишньому середовищі.

Стронгхолд забезпечує повний захист тварин, сім'ї та житла.
На будь-якій стадії циклу розвитку бліх лише 5% популяції становлять дорослі комахи, що знаходяться на тварині; інші 95% популяції перебувають у приміщеннях: у щілинах підлоги, під плінтусами, у килимах тощо. Ці нестатевозрілі стадії є постійним джерелом реінвазії тварин та однією з причин блошиного алергічного дерматиту. Численні експерименти показують, що застосування тільки Стронгхолда може суттєво зменшити присутність бліх у житлі. З часу першого нанесення Стронгхолда може знадобитися від 30 до 60 днів (тобто 1-2 кратне нанесення Стронгхолда) для різкого зниження кількості яєць та личинок бліх у житлі. Експериментальні дослідження зі штучним зараженням приміщення показують, що до 60-го дня після першого застосування препарату зараження приміщення зменшується на 97%, а до 90-го дня – на 98,4%.

Стронгхолд має дуже високу ефективність проти дорослих бліх, яких він знищує протягом 24-36 годин після нанесення. В результаті кількість відкладених яєць зменшується на 99%. Більше 96% яєць, відкладених блохами, які харчувалися на тваринах, оброблених Стронгхолдом, не зможуть розвиватися. Личинки, які вивелися з яєць, що потрапили в довкілля до початку обробки тварин, гинуть невдовзі після вилуплення внаслідок контакту з детритом, який падає у довкілля з тварин, оброблених Стронгхолдом. Личинки, які починають харчуватися екскрементами бліх та детритом тварин, оброблених Стронгхолдом, припиняють розвиток та незабаром гинуть.

Лише одна крапля захищає людей від небезпечних зоонозів.
Вушна короста

Стронгхолд високоефективний для терапії вушної корости, що викликається Otodectes cynotis, навіть після одноразового застосування. Ефективність препарату була підтверджена у численних дослідженнях, які проводились як у контрольованих умовах дослідницьких лабораторій, так і в умовах звичайної клініки. Через 30 днів після призначення Стронгхолда в жодній з оброблених кішок не було виявлено живих кльош, що підтверджує 100% ефективність препарату в лабораторних умовах. У собак рекомендується призначати препарат повторно через місяць після першого застосування.

Саркоптоз у собак
Стронгхолд ефективний для придушення саркоптозу у собак, що викликається чесоточними кльошами (Sarcoptes scabiei), при цьому його рекомендується призначати двічі з 30-денним інтервалом між обробками. В експериментах, проведених як в умовах клініки, так і в контрольованих лабораторних умовах, при терапії спонтанного зараження терапевтична дія Стронгхолда порівнювалася зі звичайними методами лікування. Через місяць після нанесення першої дози препарату при дослідженні зіскрібків шкіри ефективність препарату склала 93,5% (у одного собаки було знайдено 1 кліш), через 30 днів після нанесення другої дози ефективність препарату склала 100%.

Дирофіляріоз
У регіонах із теплим кліматом, включаючи південні регіони Росії, дирофіляріоз, що викликається Dirofilaria immitis, є дуже серйозним паразитарним захворюванням собак та котів. При застосуванні Стронгхолда один раз на місяць протягом сезону льоту комарів-переносників препарат повністю запобігає зараженню собак і кішок, вбиваючи мікрофілярій та попереджаючи їх перетворення на дорослих нематод. Оскільки препарат не вбиває дорослих дирофілярій, його застосування є абсолютно безпечним у інвазованих тварин. Для того, щоб убезпечити тварин, яких ввозять до регіонів, де поширений дирофіляріоз, їм рекомендується за місяць до дати ввезення призначити Стронгхолд. Одна доза Стронгхолда вбиває не тільки дорослих нематод, але й має овіцидну активність.
Toxocara canis
Стронгхолд ефективний проти дорослих Toxocara canis навіть після одноразового застосування. Цуценятам препарат можна призначати починаючи з 6-тижневого віку. Препарат також можна призначати вагітним та лактуючим самкам.
Toxocara cati
Стронгхолд ефективний при токсокарозі кішок (Toxocara cati) навіть після одноразового призначення. Кошенятам можна призначати Стронгхолд починаючи з 6-тижневого віку. Препарат можна також призначати вагітним та лактуючим самкам.
Ефективність Стронгхолда щодо дорослих Т. cati становить 100%. Для запобігання повторному зараженню тварин можна рекомендувати щомісячне призначення препарату.
Ancylostoma tubaeforme
Ефективність Стронгхолда при анкілостомозі котів становить понад 98%. Ці результати підтверджено польовими випробуваннями препарату, які проводили ветеринарні фахівці з усієї Європи. Стронгхолд ефективний при терапії анкілостомозу у кішок та значно знижує виділення яєць паразиту у навколишнє середовище.
Найзручніший у застосуванні протипаразитарний препарат
Зручна лікарська форма препарату – спот-он – забезпечує просте та легке нанесення препарату на шкіру тварини вздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати потрібно рівномірно від холки до кореня хвоста).

До складу розчинників і формоутворюючих не входить олія, у зв'язку з чим після нанесення препарату шкіра і шерсть тварини швидко висихають, що дозволяє власнику торкатися тварини і грати з нею вже через півгодини після нанесення препарату.

Склад

селамектин – 45 мг (1 піпетка).

Інструкція

Доза препарату (об'єм піпетки) вибирають, враховуючи масу тварини:

Кішки масою (кг) Колір ковпачка піпетки Концентрація розчину, % Доза (ДВ) селамектину, мг/тварини Номінальний обсяг використовуваної піпетки, мл
Менш 2,5 Ліловий 6 15 0,25 мл
2,6 - 7,5 Блакитний 6 45 0,75 мл
Більше 7,5 Комбінація піпеток** 6 від 60 Комбінація піпеток**

* - Приклад: для собак вагою від 40 до 50 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з фіолетовим і одну з темно-зеленим ковпачками.

Опис Zoetis Стронгхолд (Stronghold) кішки (2,6-7,5 кг)

PFIZER Стронгхолд (Stronghold) кішки (2,6-7,5 кг) піпетка 45 мг (0,75 мл)

При замовленні піпеток поштучно упаковка до них не додається!

Найзручніший у застосуванні протипаразитарний препарат

Зручна лікарська форма препарату – спот-он – забезпечує просте та легке нанесення препарату на шкіру тварини вздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати необхідно рівномірно від холки до кореня хвоста на шкіру)


Препарат "Stronghold" (для Європи) і "Revolution" (для США) на основі селамектину вбиває дорослих бліх і зупиняє інкубацію яєць цих комах, виводить вушних і коростяних кліщів, знищує дирофілярій, що вражають серце, виганяє круглих черв'яків. анкілостом .

Одна крапля захистить ваших вихованців від зовнішніх та внутрішніх паразитів (блох, вушних та коростяних кліщів, круглих гельмінтів).
Препарат швидко висихає, вологостійкий і не має неприємного запаху, тому Ви можете обіймати і грати з Вашим котом або собакою відразу після висихання. Ефективність препарату зберігається, навіть якщо ви викупаєте собаку через дві години після застосування.

Безпечний для цуценят і кошенят починаючи з 6 тижневого віку , навіть у разі 10-кратного передозування. Випробований на 167 породах собак та 18 породах кішок, включаючи івермектин чутливих коллі та з помісі.

Стронгхолд вже в першу добу позбавляє тварину бліх і протягом одного місяця захищає від повторного зараження. Селамектин (це активна речовина "Стронгхолда") знищує зрілих бліх і яйця, запобігаючи появі нового покоління паразитів.

Перший ендектоцид, спеціально розроблений для собак та кішок. Діюча речовина Стронгхолда – селамектин. Цей новий напівсинтетичний авермектин був відібраний із понад 700 молекул і спеціально розроблений для застосування на собаках та кішках. Призначений для боротьби з екто- та ендопаразитами у собак та кішок, безпечний для тварин усіх порід та породних помісей (включаючи коллі-тип, бобтейлів та боксерів).
Найбезпечніший спосіб знищення паразитів – Селамектин взаємодіє з рецепторами хлорних каналів, що викликає припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м'язових синапсах у паразитів. Це призводить до порушення електричної активності нервових клітин у гельмінтів та м'язових клітин членистоногих, внаслідок чого відбувається параліч та загибель паразитів. У ссавців аналогічні рецептори хлорних каналів знаходяться тільки в ЦНС, і завдяки високій вибірковій проникності гематоенцефалічного бар'єру вони недоступні для великих молекул селамектину, на відміну від аналогічних рецепторів нематод і членистоногих. Ця особливість селамектину обумовлює високий рівень безпеки для ссавців.

Стронгхолд швидко абсорбується з місця нанесення та розподіляється зі струмом крові. Селамектин всмоктується з місця нанесення і його концентрація в плазмі досягає максимуму у кішок через 1 день і у собак через 3 дні після обробки. Собак та кішок можна купати вже через 2 години після нанесення препарату, при цьому його ефективність не знижується.
Селамектин з кровотоком потрапляє у всі органи та тканини, при цьому терапевтична концентрація препарату у плазмі крові собак та котів зберігається протягом 30 днів після нанесення у разовій дозі 6 мг/кг.

Тривала циркуляція та повільне виділення з організму забезпечує тривалий період напіввиведення – 8 днів для котів та 11 днів для собак.
Селамектин у великих кількостях накопичується в сальних залозах і виділяється з їх секретом тривалий час, що забезпечує тривалу дію препарату проти бліх, вушних кльош і коростяних кльош. Терапевтична концентрація препарату проти ектопаразит зберігається протягом 30 днів.

Висока ефективність щодо екто- та ендопаразитів.

Чудовий профіль безпеки.

Для тварин

Безпечний для цуценят та кошенят починаючи з 6-тижневого віку, навіть у разі 10-кратного передозування.
Випробований на 167 породах собак і 18 породах кішок, включаючи івермектин-чутливі коллі та їх помісі.
Протягом 6 років клінічних випробувань у всьому світі було застосовано понад 12 000 доз препарату.
Препарат безпечний навіть у тому випадку, якщо помилково замість нанесення на шкіру препарат ввели орально.

Для людей
Вже через 30 хвилин після нанесення препарату на шкіру тварині, як тільки вона висохне, ви можете торкатися тварини і грати з нею. Для нанесення препарату не потрібно одягати захисні рукавички або захисний одяг. Упаковку з препаратом легко відкрити, але водночас дитина зробити цього не зможе. На відміну від більшості препаратів для боротьби з ектопаразитами,
Строігхолд є виключно фармацевтичним препаратом, який не має агрохімічних аналогів.

Повністю сумісний з усіма вакцинами та ветеринарними препаратами. Сумісність Строігхолда була підтверджена більш ніж на 1800 собаках та 1190 кішках, яким перед вакцинацією різноманітними вакцинами був призначений Стронгхолд.

Не тільки дорослі блохи, але також яйця та личинки .
Строігхолд знищує дорослих бліх, які знаходяться на собаках або кішках, через 24-36 годин після нанесення препарату, та захищає від повторної інвазії протягом 30 днів. Овіцидна дія препарату перериває цикл розвитку паразиту і не дає з'явитися наступній генерації бліх. Щомісячне застосування препарату не тільки прямо захищає тварин від інфестації, але також знижує залишкову популяцію бліх у будинку чи квартирі. Препарат може бути використаний також як один із компонентів у лікуванні блошиного алергічного дерматиту.

Лікування та профілактика
В експериментах, які проводилися в строго контрольованих умовах, ефективність Стронгхолда проти бліх склала 99% та 98% для собак та котів відповідно протягом 30 днів. Для тварин, які продовжують перебувати в умовах можливої повторної інфекції, рекомендується щомісячне застосування препарату. Знищує бліх не лише на тваринах, а й у навколишньому середовищі.

Стронгхолд забезпечує повний захист тварин, сім'ї та житла.
На будь-якій стадії циклу розвитку бліх лише 5% популяції становлять дорослі комахи, що знаходяться на тварині; інші 95% популяції перебувають у приміщеннях: у щілинах підлоги, під плінтусами, у килимах тощо. Ці нестатевозрілі стадії є постійним джерелом реінвазії тварин та однією з причин блошиного алергічного дерматиту. Численні експерименти показують, що застосування тільки Стронгхолда може суттєво зменшити присутність бліх у житлі. З часу першого нанесення Стронгхолда може знадобитися від 30 до 60 днів (тобто 1-2 кратне нанесення Стронгхолда) для різкого зниження кількості яєць та личинок бліх у житлі. Експериментальні дослідження зі штучним зараженням приміщення показують, що до 60-го дня після першого застосування препарату зараження приміщення зменшується на 97%, а до 90-го дня – на 98,4%.

Стронгхолд має дуже високу ефективність проти дорослих бліх, яких він знищує протягом 24-36 годин після нанесення. В результаті кількість відкладених яєць зменшується на 99%. Більше 96% яєць, відкладених блохами, які харчувалися на тваринах, оброблених Стронгхолдом, не зможуть розвиватися. Личинки, які вивелися з яєць, що потрапили в довкілля до початку обробки тварин, гинуть невдовзі після вилуплення внаслідок контакту з детритом, який падає у довкілля з тварин, оброблених Стронгхолдом. Личинки, які починають харчуватися екскрементами бліх та детритом тварин, оброблених Стронгхолдом, припиняють розвиток та незабаром гинуть.

Лише одна крапля захищає людей від небезпечних зоонозів.
Вушна короста

Стронгхолд високоефективний для терапії вушної корости, що викликається Otodectes cynotis, навіть після одноразового застосування. Ефективність препарату була підтверджена у численних дослідженнях, які проводились як у контрольованих умовах дослідницьких лабораторій, так і в умовах звичайної клініки. Через 30 днів після призначення Стронгхолда в жодній з оброблених кішок не було виявлено живих кльош, що підтверджує 100% ефективність препарату в лабораторних умовах. У собак рекомендується призначати препарат повторно через місяць після першого застосування.

Саркоптоз у собак
Стронгхолд ефективний для придушення саркоптозу у собак, що викликається чесоточними кльошами (Sarcoptes scabiei), при цьому його рекомендується призначати двічі з 30-денним інтервалом між обробками. В експериментах, проведених як в умовах клініки, так і в контрольованих лабораторних умовах, при терапії спонтанного зараження терапевтична дія Стронгхолда порівнювалася зі звичайними методами лікування. Через місяць після нанесення першої дози препарату при дослідженні зіскрібків шкіри ефективність препарату склала 93,5% (у одного собаки було знайдено 1 кліш), через 30 днів після нанесення другої дози ефективність препарату склала 100%.

Дирофіляріоз
У регіонах із теплим кліматом, включаючи південні регіони Росії, дирофіляріоз, що викликається Dirofilaria immitis, є дуже серйозним паразитарним захворюванням собак та котів. При застосуванні Стронгхолда один раз на місяць протягом сезону льоту комарів-переносників препарат повністю запобігає зараженню собак і кішок, вбиваючи мікрофілярій та попереджаючи їх перетворення на дорослих нематод. Оскільки препарат не вбиває дорослих дирофілярій, його застосування є абсолютно безпечним у інвазованих тварин. Для того, щоб убезпечити тварин, яких ввозять до регіонів, де поширений дирофіляріоз, їм рекомендується за місяць до дати ввезення призначити Стронгхолд. Одна доза Стронгхолда вбиває не тільки дорослих нематод, але й має овіцидну активність.
Toxocara canis
Стронгхолд ефективний проти дорослих Toxocara canis навіть після одноразового застосування. Цуценятам препарат можна призначати починаючи з 6-тижневого віку. Препарат також можна призначати вагітним та лактуючим самкам.
Toxocara cati
Стронгхолд ефективний при токсокарозі кішок (Toxocara cati) навіть після одноразового призначення. Кошенятам можна призначати Стронгхолд починаючи з 6-тижневого віку. Препарат можна також призначати вагітним та лактуючим самкам.
Ефективність Стронгхолда щодо дорослих Т. cati становить 100%. Для запобігання повторному зараженню тварин можна рекомендувати щомісячне призначення препарату.
Ancylostoma tubaeforme
Ефективність Стронгхолда при анкілостомозі котів становить понад 98%. Ці результати підтверджено польовими випробуваннями препарату, які проводили ветеринарні фахівці з усієї Європи. Стронгхолд ефективний при терапії анкілостомозу у кішок та значно знижує виділення яєць паразиту у навколишнє середовище.
Найзручніший у застосуванні протипаразитарний препарат
Зручна лікарська форма препарату – спот-он – забезпечує просте та легке нанесення препарату на шкіру тварини вздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати потрібно рівномірно від холки до кореня хвоста).

До складу розчинників і формоутворюючих не входить олія, у зв'язку з чим після нанесення препарату шкіра і шерсть тварини швидко висихають, що дозволяє власнику торкатися тварини і грати з нею вже через півгодини після нанесення препарату.

Склад Zoetis Стронгхолд (Stronghold) кішки (2,6-7,5 кг)

селамектин – 45 мг (1 піпетка).

Норми годування не вказані.

Інструкція Zoetis Стронгхолд (Stronghold) кішки (2,6-7,5 кг)

Доза препарату (об'єм піпетки) вибирають, враховуючи масу тварини:

Кішки масою (кг) Колір ковпачка піпетки Концентрація розчину, % Доза (ДВ) селамектину, мг/тварини Номінальний обсяг використовуваної піпетки, мл
Менш 2,5 Ліловий 6 15 0,25 мл
2,6 - 7,5 Блакитний 6 45 0,75 мл
Більше 7,5 Комбінація піпеток** 6 від 60 Комбінація піпеток**

* - Приклад: для собак вагою від 40 до 50 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з фіолетовим і одну з темно-зеленим ковпачками.

Нема опису.
Нема опису.
Нема опису.
Відгуки покупців

Доставка товару

Київ. Самовивіз
пр-т. С.Бандери, 6 (Почайна)

Кур'єрська служба "Зоодом Бегемот"
Київ

від 200 грн – 70 грн
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (відділення та поштомати)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (адресна доставка)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 1000 грн – БЕЗКОШТОВНО
Докладніше про доставку...

Оплата

Готівка
На карту Приват та Monobank
Післяплати від 500 грн
Докладніше про оплату...

 

нагору