Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Форма засобу суспензії, сиропи
Вид вихованця собаки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Суспензії від глистів для собак

Сортувати за
Сортувати за

Глисти у собак – явище, на жаль, дуже поширене.

Чому собаки заражаються глистами, звідки вони беруться?

Навіть якщо ваш собака "чистий", ви прогнали глисти і все має бути добре, на жаль, це тимчасово. Тому що собака

 • "спілкується", контактує з носіями глистів;
 • гуляє на вулиці і може з'їсти, облизати, навіть понюхати щось, на її думку, смачне;
 • може з'їсти неправильно оброблене м'ясо чи рибу, заражені гельмінтами.

Варіантів багато й уберегтись від усіх неможливо. Тому дбайливі власники собак регулярно дають вихованцям кошти проти глистів у собак. І не тільки як лікування, а й як профілактика.

Які кошти бувають від глистів у собак?

На сьогоднішній день зоофармацевтика має у своєму розпорядженні величезну кількість засобів проти глистів у собак. І натуральних, і синтетичних. Спрямованих на профілактику та на лікування. Для дорослих собак і зовсім маленьких цуценят (адже вони легко можуть заразитися від мами, а інтоксикація у малюків відбувається набагато швидше, ніж у дорослих собак, через маленькі розміри). Ми виділили для себе, маємо у продажу та рекомендуємо нашим клієнтам у Києві та Україні три основні форми протиглистових препаратів для собак:

 • таблетки від глистів,
 • краплі на загривку,
 • суспензії від глистів.

Чому варто купити саме суспензії від глистів собак?

Суспензію від глистів у собак вибирають ті власники, які знають (або сумніваються) що таблетки їх собака не проковтне, виплюне. Слід зазначити, що дієвість препарату, результат після прийому, реакція організму тощо. не залежить від форми випуску препарату. Все залежить від складу та дотримання рекомендацій лікування та профілактики. Власники собак вибирають суспензію від глистів у собак як основну форму ліків саме через її зручність. Змусити вихованця проковтнути краплі, суспензію простіше, ніж таблетку.

На що звертати увагу, якщо ви вирішили купити суспензію від глистів собак?

 • склад. Оскільки більшість препаратів спрямовані на вирішення комплексу проблем та борються з декількома видами гельмінтів, то в їхньому складі велика кількість різних хімічних та органічних речовин. Варто уважно вивчити склад щодо наявності в ньому алергенів або заборонених вашому собаці речовин.
 • Від яких видів гельмінтів рятують краплі. а також рекомендує їх виробник давати собаці як профілактику або для лікування певного захворювання. Якщо у вас є результати аналізів та точні відомості про зараження певним видом глистів, вибрати препарат для лікування буде простіше.
 • Оскільки суспензія від глистів – це медичний препарат, насамперед звертайте увагу на те, де ви збираєтеся його купити та ціну.
 • Ларьок у переході і занадто низька ціна повинні насторожити і викликати питання: а чи дотримані норми зберігання препарату? А чи не вийшов термін придатності? Чому ціна нижча за ринкову в рази?
 • На який вік та вага розраховані суспензії від глистів для собак? Цю інформацію виробник зазначає завжди. Існують також препарати, розроблені спеціально для окремих порід (або груп порід, наприклад маленьких декоративних собачок). У нашому магазині є такі.

Які суспензії від глистів у собак є у Зоодомі Бегемот?

Ми дуже ретельно підходимо до вибору виробників та постачальників подібних засобів. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що якщо не вирішили купити кошти від паразитів у собак у нашому магазині, це засоби відмінної якості, вони зберігалися в належних умовах, а досвідчені менеджери зможуть порадити і допомогти вибрати правильний препарат. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, у Києві можливе самовивезення. Докладніше про умови замовлення, оплати та доставки можна прочитати у відповідному розділі.


нагору