Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Advantix
Вид вихованця собаки
Призначення / властивості
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Від бліх та кліщів Advantix (Адвантікс) для собак

Інформація

Товарів не знайдено :(

Advantix (Адвантікс) – ефективні препарати від бліх та кліщів

Укуси паразитів становлять серйозну небезпеку для ваших друзів хвостатих. Через них собака може заразитися анаплазмозом, хворобою Лайма, бабеліозом, лейшманіозом та іншими небезпечними недугами. Знищити кровосисних паразитів важливо, але куди доцільніше - запобігти самому факту укусу.

Один з найпопулярніших і перевірених препаратів від іксодових кліщів та комах, що запобігає їх укусам – Адвантикс для собак. Ціна, доведена ефективність та комплексний вплив на комах та їх личинки – ось головні переваги крапель від німецького холдингу Bayer.

Як працюють Адвантікс краплі?

Часто засоби від бліх та кліщів для собак розраховані на знищення паразитів вже після укусу. Краплі Адвантікс діють інакше – активні інгредієнти у складі засобу відлякують кліщів, бліх, мух та інших москітів ще до моменту самого укусу. Оскільки комахи не кусають тварину, ризики захворіти на інфекції, які вони переносять, мінімізуються. Крім самої функції "відлякування", Адвантикс для собак також знищує паразитів, які живуть на тварині.

Краплі містять два основні активні компоненти – перметрин та імідаклоприд. Саме вони відлякують та знищують паразитів. Вся лінійка препарату Адвантікс представлена у вигляді крапель для собак різного розміру та габаритів.

Краплі наносяться безпосередньо на ділянки шкіри у зоні холки. Шерсть при цьому треба розсунути пальцями. Засіб не можна використовувати на вологій або пошкодженій шкірі. Також простежте, щоб собака його не злизувала.

Дії речовини крапель накопичуються в сальних залозах, тому за 2-3 дні до обробки і безпосередньо перед нанесенням собаку не можна мити з шампунем. Активні інгредієнти засобу не потрапляють у системний кровотік тварини, а розподіляються по шкірі та шерсті.

Переваги крапель Advantix (Адвантікс) від кліщів, бліх, комарів, москітів та мух для собак

  • Випускаються перевіреним, давно відомим та авторитетним німецьким брендом Bayer.

  • Надають репелентний ефект, тобто відлякують комах ще до моменту укусу.

  • Крім бліх та кліщів, відлякують комарів та москітів – переносників дирофіляріозу, а також мух.

  • Підходять для вагітних і собак, що годують.

  • «Парасольний ефект» - при обробці сучки, що годує, під «парасольку» захисту потрапляє весь приплід.

  • Знищують личинки бліх у місцях проживання тварин.

Препарат можна застосовувати на тваринах у всі періоди життя, крім молодих щенят до 7 тижнів, а також тварин з інфекційними захворюваннями або в процесі одужання. Також заборонено використання крапель на котах та інших тварин.

Вагітним і годуючим сучкам можна наносити на холку Адвантікс. Інструкція до кожного препарату описує дозування, що рекомендуються, залежно від ваги тварини. Якщо вага вашого чотирилапого друга знаходиться на межі вказаних виробником значень, варто вибрати піпетку з більшою дозою. Наприклад, якщо ваш собака важить 10 кілограмів, то при виборі між піпетками з маркуванням «4-10 кг» та «10-20 кг» вибрати варто другу. У період особливої активності кліщів сміливо беріть піпетку на розмір більше, навіть якщо вага собаки на пару кілограмів «не дотягує» до вказаних значень. Наприклад, для собаки вагою 8 кг у період активності кліщів краще вибрати піпетку "10-20 кг".

Ви можете купити Адвантікс краплі для собак за доступними цінами в інтернет-магазині " Зоодом Бегемот ". Усі препарати цього бренду випускаються у Німеччині. Ми гарантуємо високу якість продукції від офіційних дистриб'юторів, швидко оформимо та відправимо ваше замовлення до будь-якого міста України обраної вами компаній-перевізником.


нагору