Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця кішки
Форма засобу нашийник
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Нашийники від бліх та кліщів для котів

Сортувати за
12
165 грн.
Сортувати за
12

Дбайливий господар намагається захистити свого пухнастого вихованця від усіх можливих небезпек. Однією є шкірні паразити: мікроскопічні кліщі чи блохи. Вони не тільки завдають кішкам неприємних відчуттів у вигляді укусів, але й здатні заразити серйозним захворюванням. Розв'язувати проблему допоможе зручний нашийник від кліщів для котів. Товар особливо необхідний вихованцям, які вільно гуляють вулицею, а також на присадибній ділянці.

Що являє собою нашийник від бліх та кліщів для котів

Захисний нашийник від бліх для кота - гнучкий легкий полімерний ремінець із фіксатором. Його легко надіти на тварину, виріб не завдає дискомфорту або незручності при носінні. При цьому можна не турбуватися про здоров'я чотирилапого друга - нашийник надійно захистить його від шкірних паразитів.

Матеріал стрічки має дрібнопористу структуру, насичену спеціальним розчином, що відлякує або знищує комах. Нашийник від бліх для кошенят або дорослих котів безпечний самою твариною, вибірково впливаючи тільки на шкідників. При контакті стрічки з шерстю виділяється робоча речовина, яка розподіляється по шкірі або волосяним цибулинам.

Нашийник для кішок від бліх та кліщів: різновиди

Відповідно до принципу впливу виробу поділяються на такі види:

  • Інсектоакарицидні. Знищують дорослих комах, їх личинки з допомогою інсектицидних чи акарицидних речовин. Відзначені високою ефективністю захисного впливу;
  • Репелентні. Розганяють шкідників ароматними ефірними оліями або рослинними екстрактами. Найбезпечніші, але мають помітно менший вплив;
  • Ультразвукові. Випромінюють хвилі певної частоти. Думки фахівців щодо ефективності впливу та захисних властивостей неоднозначні.

Сучасні моделі аксесуарів найчастіше комбінують у собі інсектоакарицидні та репелентні властивості, що підвищують дієвість. Підбираються склади просочення з дедалі вищими захисними властивостями.

Ціна на нашийник від бліх для кішок залежить від результативності роботи виробу, оригінальності та зручності дизайну, колірного рішення, додаткових елементів.

Купити нашийник від кліщів для кішок

Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ, Україна) пропонує нашийник для кішок від бліх у широкому асортименті. Збережіть здоров'я свого вихованця, подарувавши йому захист у вигляді гарного функціонального аксесуара. Товари мають міжнародні ветеринарні сертифікати, привабливу доступну ціну, відповідає стандартам якості, зручні та довговічні в експлуатації.

Проявіть турботу, увагу та любов до вихованця, купивши йому найкраще!


нагору