Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця кішки
Форма засобу краплі на холку
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Краплі на холку від бліх та кліщів для котів

Сортувати за
324 грн.
262.55 грн.
253 грн.
141 грн.
158 грн.
238 грн.
48 грн.
160 грн.
Сортувати за

Домашня кішка, яка не виходить за поріг квартири, може зазнати нападу шкірних паразитів, принесених з вулиці на одязі або взутті господарів. Помітити дискомфорт тварини легко: вихованець непокоїться, погано їсть і спить, розчісує шкіру до крові. Крім того, комахи є носіями небезпечних для життя домашніх тварин захворювань. Набагато легше запобігти зараженню, ніж виводити паразитів, а потім лікувати вихованця. Оптимальним вирішенням проблеми стають краплі від бліх для кішок, ціна яких по кишені будь-якому дбайливому господареві. Використання крапель простіше та ефективніше за будь-які інші способи антипаразитарної боротьби.

Краплі від кліщів для кішок: переваги

Переваги медичних крапель від бліх або кліщів:

  • безпека та низька токсичність препарату для тварини, її родичів, самого господаря, підходять вихованцям, які мають проблеми зі здоров'ям;
  • простота використання;
  • довготривалий ефект, однієї обробки достатньо на 1-1,5 місяці залежно від властивостей препарату;
  • швидкість активізації, вплив на комах відзначається через 15 хвилин після нанесення;
  • широкий спектр поразки, що діють на будь-які види шкірних паразитів;
  • універсальність, підходять тваринам будь-яких порід, розмірів, вікових груп, з шерстю будь-якої довжини та структури;
  • доступність, у будь-якому зоомагазині чи ветеринарній клініці можна придбати краплі на холку від бліх для кішок, ціна товару невисока.

Як застосовувати краплі від бліх і кліщів для котів

Застосовувати медикамент дуже просто. Необхідно розсунути вовняний покрив на загривку, в районі переходу голови тварини в спину, нанести на шкіру кількість засобу, вказану в інструкції, після чого ретельно втерти. Після процедури не можна мити, а також вичісувати чотирилапого вихованця три доби. Витримавши необхідний час, можна купати тварину із ветеринарним шампунем, засіб буде активно протягом місяця. Однієї обробки цей період цілком достатньо безпеки.

Перш ніж застосувати засіб щодо вагітної самки або мами з малюками, необхідна консультація ветеринара щодо підбору препарату та розрахунку дозування. Також, необхідно дотримуватися безпеки при нанесенні, щоб кошенята не мали змоги злизати хімічний засіб.

Купити краплі на холку від бліх та кліщів для котів

Зоодом "Бегемот" (Київ, Україна) рекомендує безпечні та ефективні краплі на холку від кліщів для кішок. Збережіть здоров'я свого вихованця, подарувавши йому захист від шкірних паразитів. Товар має міжнародні ветеринарні сертифікати, привабливу доступну ціну, відповідає стандартам якості, зручний в експлуатації.

Проявіть турботу, увагу та любов до вихованця, купивши йому найкраще!


нагору