Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості від паразитів в домі
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Засоби від бліх для дому та квартири

Сортувати за
Сортувати за

Вихованець, який живе в будинку разом із господарями, не захищений від зараження паразитами. Найпоширенішою проблемою власників собак та кішок – це блохи. Навіть якщо вихованець не виходить на вулицю, він не захищений від цих паразитів. Людина може принести бліх до будинку на одязі. Комахи швидко освоюють нові території, починають активно розмножуватись.

Найгірше те, що блохи можуть жити не лише в шерсті тварин. Вони пристосовуються до проживання в одязі, побутовому смітті, щілинах паркету, м'яких меблів. Блохи доставляють незручність не лише тваринам. Іноді вони атакують людей. На місці їх укусів утворюються червоні плями, що сверблять. Щоб позбавитися неприємних сусідів, необхідно купити спеціальні антипаразитарні засоби, які допоможуть швидко вирішити проблему.

Види засобів від бліх у будинку

Щоб знищити комах необхідно використовувати комплексний підхід. Генеральне прибирання має супроводжуватись обробкою житла спеціальними інсектицидами. Асортимент таких препаратів дуже широкий. Умовно кошти від домашніх бліх поділяють на кілька категорій:

  1. Аерозоль. В основі засобу від бліх для будинку цього типу – отруйна речовина, яка впливає на паразитів повітряно-краплинним шляхом. Воно ефективно знищує не лише дорослих паразитів, а й їхні яйця. Спрей від бліх у квартирі зручний у використанні. Він не залишає слідів на обшивці м'яких меблів. Засобом є специфічний запах, який швидко вивітрюється. Дуже добре зарекомендував себе спрей від бліх для квартири SENTRY HOME. Він має тривалу дію – до 210 днів без паразитів.
  2. Контактні препарати Це ефективніші засоби від бліх будинку у вигляді порошків і суспензій. Але вони небезпечні для вихованців - тварини можуть злизати їх із підлоги.

Щоб убезпечити житло від шкідливих комах варто використовувати додаткові заходи - нашийники, крапельки, шампуні. Добре зарекомендував себе профілактичний засіб від паразитів у вигляді вологих серветок. Ними обробляється шерсть вихованця відразу після прогулянки. Гарний захист від бліх забезпечують жувальні пігулки. У них доступна ціна та тривалий термін дії.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлені різні антипаразитарні засоби. У нас діє доставка по Києву та Україні. Ми даруємо можливість убезпечити ваше житло від бліх та кліщів швидко, без додаткових витрат на дезінфекторів.


нагору