Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця собаки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Заспокійливе для собаки (антистрес)

Сортувати за
12
749 грн.
Сортувати за
12

Всупереч поширеній думці, собаки, так само як і люди, можуть відчувати негативні емоції нервового перезбудження, страждати від стресу. Занепокоєння можуть провокувати різні чинники, що вибиваються зі звичної картини світу. Мінімізувати руйнівну дію тривожних станів без шкоди здоров'ю вихованця покликані спеціальні засоби – заспокійливі таблетки для собак.

Основні показання до прийому препаратів

Будьте уважні до поведінки вихованця. Якщо ви помічаєте неохоче виконання команд або невмотивовану відмову від їх виконання, стрибки або кружляння на місці, вилизування до утворення лисин, поїдання неїстівних предметів, спроби нав'язливо привернути увагу господаря, пускання слини, тремтіння або інші тривожні симптоми, можливо ваш четвер найсильнішого нервового розладу. Це може бути спровоковано:

  • статевим перезбудженням молодої активної тварини;
  • довгою подорожжю;
  • зміною звичного місця проживання чи господаря;
  • переляком від шуму чи інших дратівливих чинників;
  • відвідуванням ветеринара, виставки;
  • проблемами із здоров'ям.

Препарати: призначення та форма випуску

Для вирішення будь-яких проблем тварини пропонуються медикаментозні засоби у вигляді крапель, спреїв, таблеток, гелів, уколів або нашийників. Лікування підбирається ветеринаром, що індивідуально лікує.

Фармакологічний заспокійливий для собак кобелів у таблетках або уколах швидко знімає збудливість, справляє м'яку седативну дію на психіку тварини.

Ефективне заспокійливе для гіперактивних собак може випускатися у будь-якій формі. При виборі необхідно розібратися в причинах нестандартної поведінки, а потім вибрати найкращий засіб корекції.

Зручно використати заспокійливі краплі для собак. Найчастіше їх виготовляють на основі лікарських рослин. Ефективність досить висока. Краплі-антистрес для собак мають мінімум протипоказань, не викликають залежності та продаються без рецептів.

Феромоносодержащий заспокійливий спрей для собак розпорошується на предмети, з якими контактує тварина, знижуючи страх або тривогу.

Крім форми випуску препарати класифікуються характером, і навіть ступеня впливу організм тварини.

Заспокійливі нашийники для собак: особливості використання

Виріб служить прискоренню соціалізації малоконтактної тварини за умов проживання, зниження адаптаційного стресу при подорожах, поїздках до ветеринару чи грумеру. Товар нашийник антистрес для собак просочений феромонами, що впливають на поведінку, а також психіку тварини. Безпечні біологічні речовини - феромони поширюються повітрям, потрапляють на рецептори, передаючи сигнали безпеки, знижуючи стрес.

Виріб не має побічних впливів, не має протипоказань. Дія починається практично моментально при нагріванні теплом тіла тварини, що може використовуватися в будь-якому віці. Використовується до 4 тижнів, після чого ефективність починає знижуватися.

Заспокійливе для собак: купити в Україні

Придбати продукцію-антистрес для собак пропонує магазин Зоодом "Зоодом Бегемот" у Києві. Ви можете купити високоякісні та абсолютно безпечні товари від провідних світових виробників для зняття агресії, збудження, нервової напруги ваших чотирилапих вихованців або проведення профілактичного прийому. Представлені у продажу заспокійливі препарати для собак мають:

  • сертифікат відповідності продукції міжнародним вимогам;
  • зручні у зберіганні, транспортуванні, дозуванні упаковки;
  • високу ефективність та швидке вплив;
  • доступну будь-якому заводчику привабливу ціну.

Магазин швидко та дбайливо доставить заспокійливе для собак за адресою замовника Києва та України. Сплатити замовлення можна за допомогою будь-якої зручної покупця системи оплати.

Подбайте про здоров'я свого чотирилапого улюбленця!


нагору