Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця кішки
Ціна

бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Антибіотики для котів

Сортувати за
12
223 грн.
251 грн.
84 грн.
Сортувати за
12

Антибіотики для котів: види та особливості прийому

Коли домашня тварина згасає на очах, страждає від болю, страждає від будь-якого захворювання, господар поспішає допомогти будь-якими способами. Тут головне розуміти, що найкраща допомога – своєчасне звернення до ветеринара та дотримання всіх його рекомендацій. Не можна приймати рішення щодо лікування, ґрунтуючись на порадах друзів або з Інтернету. Не можна зупиняти прийом приписаних ветеринаром препаратів передчасно. Не можна лікувати вихованця людськими ліками, тому що можна нашкодити неправильним дозуванням.

У магазині «Зоодом Бегемот» представлений широкий вибір антибіотиків для котів, у яких передбачені всі норми та витримано відсоткове співвідношення необхідних компонентів. Ми допоможемо підібрати правильний склад відповідно до рецепту від лікаря. Щоб лікування улюбленця було максимально ефективним із мінімальними побічними ефектами.

Антибіотики для кота: що лікують?

Не всякий стан вихованця потребує антибактеріальних препаратів. Антибіотики для лікування котів можуть знадобитися у таких випадках:

  • кишкові інфекції;
  • захворювання шкіри, травми м'яких тканин із ризиком інфікування;
  • інфекції сечостатевої системи;
  • проблеми із суглобами, такі як міозит, артрит;
  • хвороби верхніх дихальних шляхів;
  • гепатит, панкреатит;
  • запальні захворювання очей.

Також антибіотик широкого спектра для кота можуть призначати при онкології – для запобігання проникненню інфекції до ураженої ділянки.

Як і у випадку з людьми, займатися самодіагностикою не рекомендується. Тільки ветеринар може визначити, які ліки допоможе впоратися із хворобою та пропише точне дозування.

Форми випуску та інші важливі характеристики

Купити антибіотики для котів можна у різних варіантах:

  • ін'єкційні препарати, які застосовують у умовах стаціонару чи вдома, якщо лікар приходить робити ін'єкцію;
  • розчини для перорального прийому – смачні, не дратують слизову та не викликають у тварини блювотних рефлексів;
  • антибіотики у таблетках для кота;
  • мазі та присипки;
  • краплі.

Також розрізняють антибіотики у таблетках для котів або розчини за способом впливу на збудника хвороби:

  1. бактерицидні – які знищують бактерії;
  2. бактеріостатичні – які попереджають їхнє поширення.

Незалежно від форми випуску, всі препарати працюють при конкретній хворобі і можуть нашкодити, якщо діагноз поставлений неправильно або господар займається самолікуванням і неправильно розраховує дозування.

Протипоказання та побічні ефекти

Але навіть якщо схема лікування підібрана правильно і все "йде за планом", від прийому будь-яких антибіотиків для кота в таблетках, розчинах буде завдано шкоди кишечнику, також можуть постраждати нирки та печінка. Тому паралельно з антибіотикотерапією лікар обов'язково порекомендує пробіотики.

Також варто розуміти, що не всі ліки можна приписувати конкретній тварині. У вихованців, як і в людини, можуть бути протипоказання до прийому тих чи інших препаратів. Наприклад, чотирилапий із захворюванням нирок краще не давати аміноглікозид мономіцин, а улюбленцю зі шкірними хворобами не завжди підходить левоміцетин.

На окрему увагу заслуговують побічні реакції на лікування:

  • алергії;
  • набряки;
  • задишка;
  • судоми.

Щоб уникнути ускладнень чи небезпечних побічних реакцій, важливо спостерігати за поведінкою тварини протягом усього лікування.

Як вибрати антибіотики для кота

Щоб результат антибіотикотерапії був ефективним та з мінімальною шкодою для організму, потрібно суворо виконувати три ключові правила:

  1. Дотримуватись дозування, прописаного ветеринаром – воно розраховується з урахуванням ваги, породи, віку, стану та історії захворювань тварини;
  2. Давати ліки улюбленцю регулярно протягом усього курсу. Не можна припиняти вживання коштів передчасно – це може загрожувати рецидивом.
  3. Відзначати будь-які зміни у поведінці вихованця, щоб вчасно відкоригувати схему лікування.

Також дуже важливо придбати якісний антибактеріальний препарат. Для цього рекомендуємо звернутися до нашого магазину «Зоодом Бегемот». Ми суворо стежимо за умовами зберігання таких ліків, тому гарантуємо термін придатності та безпеку складів. У нас можна замовити різні види препаратів: від антибіотиків для лікування сечокам'яної хвороби у котів та антибіотика для кота при гнійній рані до антибіотика для кота при циститі та інфекційних ураженнях шкіри. Ми здійснюємо доставку по Києву та в інші міста України.


нагору