Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця собаки
Ціна

бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Антибіотики для собак

Сортувати за
12
207 грн.
260 грн.
87 грн.
1407 грн.
Сортувати за
12

Коли вихованець хворіє, не завжди з недугою можна впоратися без сильних ліків. До таких препаратів належать антибіотики для собак. Вони дещо агресивно впливають на організм. Але водночас рятують життя вихованцю. Сьогодні купити антибіотики для собак можна у будь-якій ветеринарній аптеці. Але безконтрольне застосування антибактеріальних засобів може зашкодити тварині. Тому їх слід брати під контролем досвідченого фахівця.

Види антибактеріальних засобів для собак

Сьогодні антибіотики на лікування собак представлені широким асортиментом. Всі ці препарати можна умовно розділити на дві великі групи діючої речовини - пеніцилін і цефалоспорин. Найчастіше для лікування домашніх вихованців ветеринари призначають:

  1. Амоксицилін. Препарат відноситься до класу пеніциліну. Він дуже добре переноситься організмом тварин. Це антибіотик широкого спектру для собаки, який призначається для лікування різних захворювань – дерматологічні патології, інфекції ШКТ та сечовивідних шляхів, нариви у порожнині рота. Ліки мають мінімум побічних ефектів. Вони найчастіше виявляються після тривалого прийому препарату як діареї, нудоти, нестандартного поведінки вихованця.
  2. Гентаміцин. Цей антибіотик для собак у таблетках прописують рідко через великий набір побічних ефектів. Найчастіше його призначають у формі мазі чи спрею. Використовують для лікування інфекцій вух та очей, гнійних, інфікованих ран.
  3. Цефалексин. Цей антибіотик для собак використовують для лікування різноманітних патологій. Найчастіше його прописують при інфекційних захворюваннях кісток, шлунково-кишкового тракту, сечової системи. Він має більше побічних ефектів порівняно з Амоксициліном, але він рідше викликає алергічні реакції.
  4. Сульфамезокс. Найчастіше ці антибіотики у таблетках для собак призначають при інфекційних захворюваннях дихальних шляхів, циститі. Приймають препарат із обережністю – у нього багато побічних ефектів. Діюча речовина ліків провокує зневоднення організму. Тому у вихованця завжди має бути свіжа вода.

Якщо приймати антибіотики у таблетках для собаки більше 10 днів, у вихованця можуть виявитися серйозні ускладнення стану здоров'я. Щоб мінімізувати можливі побічні ефекти, лікар призначає ліки, виходячи з особливостей хвороби, ваги та породи пацієнта. Щоб лікування домашнього вихованця було максимально ефективним, лікар контролює зміну його самопочуття на всіх етапах терапії. Принагідно може бути призначений курс прийому пробіотиків.

Також важливо купити якісні препарати, щоб собака швидше одужав. У нашій інтернет-аптеці представлені якісні препарати широкого спектру дії. Тут можна замовити ліки незалежно від регіону проживання клієнта - доставка охоплює не тільки Київ. В нас ліки замовляє вся Україна. Ціна послуги доставки залежить від тарифів компанії перевізника.


нагору