Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Вітаміни та добавки для цуценят

Інформація

Товарів не знайдено :(

Цуценята будь-якої породи потребують вітамінів і мінералів більшою мірою, ніж дорослі тварини. Це з потребами зростаючого організму. При цьому добові норми багатьох елементів вітамінів для цуценят можуть перевищувати аналогічні показники вітамінно-мінеральних комплексів для дорослих тварин.

Крім того, у деяких порід собак є генетична схильність до певних хвороб або патології розвитку, які виявляються на ранніх стадіях у разі нестачі певних мікроелементів. Наприклад, багато чистопородних німецьких вівчарок можуть мати дисплазію тазостегнових суглобів, а більшість порід такс, при низькій рухливості можуть отримати проблеми з хребтом.

Їм необхідні вітаміни для цуценят середніх порід, до складу яких входять мікроелементи для зміцнення кісток та хрящів, наприклад, глікозаміноглікани (порошок із висушених подрібнених зелених мідій), які зміцнюють хрящову тканину.

Склад вітамінно-мінеральних комплексів для цуценят

Не можна з точністю вказати найкращі вітаміни для цуценят. При виборі вітамінно-мінеральних комплексів необхідно орієнтуватися на рекомендації ветеринарів та наступні характеристики:

  1. Основне завдання вітамінів для щенят великих порід, це забезпечення всіма необхідними мікроелементами для правильного інтенсивного росту кісток, зубів та хрящової тканини суглобів. Тому наявність великої кількості кальцію і вітамінів А і Д обов'язково.
  2. Вітаміни для цуценят дрібних порід та частково середніх у мінеральному комплексі вітамінних препаратів повинні містити цинк, фосфор та селен. Крім того, обов'язково повинні бути Омега кислоти, необхідні для дрібних порід, а також стандартний набір вітамінів A, B, D, E.
  3. Крім того, купити вітаміни для цуценят можна наступних типів:
  • Загального призначення, що підтримують та збалансовані склади необхідні для швидкозростаючих організмів тварин;
  • Коригувальне – застосовуються за призначенням ветеринарів. Особливо для порід із характерними патологіями розвитку;
  • Підсилюючі, як правило, даються щенятам, які перенесли тяжку хворобу або травму. Їх використання допускається лише за рекомендацією ветеринара.

Купити вітаміни для цуценят

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати вітаміни для цуценят з доставкою та розсилкою поштовими службами по всій Україні. Усі пропоновані вітамінно-мінеральні комплекси мають сертифікати, що підтверджують їхній склад, наявність активних речовин та їхню безпеку.


нагору