Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
матеріал
вид мисок

фонтани

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Однією з важливих умов утримання собаки є забезпечення постійного доступу до чистої води. Використовувати звичайну миску для пиття не завжди зручно: тварина може її перевертати, забруднити слиною та частинками бруду з лап. До того ж, за тривалої відсутності господаря вихованець буде змушений страждати від спраги. Відмінним варіантом вирішення цієї проблеми стане питний фонтан для собак. Вода в ньому безперервно циркулює, а спеціальні фільтри очищають її від шкідливих домішок.

Як працює пристрій?

Автоматична напувалка має певний запас води, який знаходиться у закритому резервуарі. Туди не потрапляє сміття, отже, не створюються умови для розмноження інфекцій.

Фонтанчик для собак забезпечує безперервний рух рідини, завдяки чому вона завжди залишається свіжою та прохолодною. Інтенсивність потоку можна регулювати. Тварині це нагадує природний перебіг води в природі, тому воно починає пити набагато частіше та охоче. В результаті у вихованця суттєво покращиться здоров'я: підвищиться імунітет, нормалізується робота травного тракту, знизиться ризик розвитку сечокам'яної хвороби.

Циркуляція води в напувалці проводиться за допомогою насоса. Він працює безшумно, тому не налякає тварину. Пристрій живиться від мережі за рахунок низьковольтного адаптера: він економно витрачає електроенергію та повністю безпечний для вихованця.

Деякі моделі питних фонтанчиків для собак оснащуються вугільними або мембранними фільтрами, що затримують пил, шерсть, частинки їжі та інші тверді включення. При їх застосуванні господареві не доведеться постійно міняти воду, оскільки вона завжди залишатиметься чистою.

У нашому інтернет-магазині представлені напувалки різного літражу. У каталозі ви зможете знайти відповідний варіант саме для свого вихованця. У нас також є фонтанчики, які комплектуються годівницями. Це подвійно зручно організації особистого місця собаки.       

Причини використання

Автоматичну напувалку варто купити в Києві в таких випадках:

  1. Собака харчується сухим кормом, через що споживає багато води.
  2. Господар часто відсутній удома і не може постійно наповнювати миску для пиття.
  3. Тварина постійно перевертає свою миску чи неохоче з неї п'є.
  4. Вихованець чекає довга поїздка і подальше перебування поза домом.

Питний фонтан допомагає створити вдома більш гігієнічну обстановку. У ньому не заводяться шкідливі бактерії, а вода при використанні не розбризкується на всі боки.

основні переваги

Автопоїлки з нашого інтернет-магазину в Україні мають цілу низку переваг:

  1. Виготовлення з якісних матеріалів, що не поглинають сторонні запахи.
  2. Можливість встановлення як у будинку, так і на вулиці.
  3. Міцність та стійкість.
  4. Економна витрата води.
  5. Доступна ціна.

Питні фонтани прості у використанні. Пристрій потрібно лише розмістити у зручному для тваринного місці та включити у розетку. Догляд за напувалкою також не викликає проблем: всі знімні елементи необхідно 1 раз на тиждень мити під струменем води або в посудомийній машині.

Напувалка фонтан для собак позбавить тварину від шкідливої звички пити з крана або унітазу. Кількість рідини, що подається, регулюється в залежності від індивідуальних потреб вихованця, тому йому не доведеться шукати альтернативні джерела водоспоживання.


нагору