Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції водилки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
тип рулетки
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Амуніція водилки для собак

Сортувати за
Сортувати за

Домашні улюбленці заслуговують на турботи, ніжності та ласки. Але прояв суворості у вихованні та правила вигулу ще ніхто не скасовував. Для цього вам знадобиться повідець-водилка для собак, допомагає не тільки контролювати вихованця, але й зробить вашу прогулянку зручнішою та ефективнішою. У нашому інтернет-магазині зоодом "Бегемот" ви зможете підібрати якісну та довговічну водилку для собак купити яку ви зможете у м. Києві за прийнятною та доступною ціною.

Конструкція водилки

Повідець-водилка виготовляється із спеціально розробленого матеріалу щільної синтетичної стропи, простроченої латексною ниткою по всій довжині та ширині водилки. Повідець-водилка надійно фіксується в руці, завдяки латексній нитці при сильному ривку не прослизає і не обпалює руку. На кінці водилки кріпиться надійний сталевий карабін, який міцно прошивається у місцях кріплення.

Використання водилки

Повідець-водилка для собак створена для утримання собаки поряд з господарем, призначена для:

  • Великі породи собак.
  • Відпрацювання прийомів дресирування.
  • Знаходження у людних місцях.
  • Перевезення вихованця у громадському транспорті.
  • Виставки собак.

Дрібним і середнім породам собак такий повідець-водилка не підійде-розмір вашого вихованця повинен давати можливість вести його поряд із собою, не нагинаючись.

Наш інтернет-магазин зоодом “Бегемот” здійснює доставку по Києву та всьому регіону України, купити водилку та інші аксесуари для свого вихованця ви зможете в одну мить, оформивши та оплативши товар на сайті.


нагору