Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції спарки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
довжина
Більше Меньше
ширина
Більше Меньше
розмір, об'єм
Більше Меньше
колір
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Амуніція спарки для собак

Сортувати за
177 грн.
344 грн.
174 грн.
177 грн.
Сортувати за

Спарки для собак

Для власників двох або більше вихованців прогулянки часто бувають великою проблемою, оскільки собаки розбігаються в різні боки та повідці плутаються між собою. Спарка є чудовою покупкою для вирішення цієї проблеми.

Цей пристрій призначений для комфортної прогулянки з двома та більше собаками на одному повідку. Також спарка є добрим способом додаткового контролю собак.

Складові компоненти спарки:

  • Відрізки щільної прогумованої стропи
  • Їх поєднує металеве кільце
  • Сам поводок, який пристібається до кільця
  • Карабін

Спарки бувають різних розмірів і, як правило, залежить від розмірів і характеру собаки. Якщо вихованець великий або агресивний, то поводок має бути довгим, а якщо маленький і спокійний, то навпаки. Також спарка чудово підійде для виставки собак.  

Яким варто купити спарку

Найчастіше спарки купуються спокійним собакам чи маленьким собакам. Використовуючи цей пристрій варто враховувати співвідношення розмірів ваших вихованців, оскільки одночасно маленького і великого собаку буде складно контролювати. Поводок такого типу буде ідеальним для проведення невеликих прогулянок на короткі відстані.

Обладнання такого типу продаються в магазинах по всій Україні, особливо Києві, оскільки основне зосередження магазинів саме там. Але найпростішим способом буде покупка спарки в інтернет магазині .

Цуценят та дорослих собак потрібно вигулювати окремо, щоб вона не повторювала шкідливі звички за старшою. Але не варто зовсім забувати про соціалізацію свого вихованця, оскільки вона необхідна для її повноцінного розвитку.


нагору