Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції шлеї
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
країна
Більше Меньше
Колір
Більше Меньше

Амуніція шлейки для собак

Сортувати за
299 грн.
652 грн.
489 грн.
447 грн.
371 грн.
299 грн.
263 грн.
197.25 грн.
305 грн.
263 грн.
197.25 грн.
116 грн.
61 грн.
45.75 грн.
425 грн.
908 грн.
681 грн.
188 грн.
673 грн.
504.75 грн.
376 грн.
747 грн.
560.25 грн.
Сортувати за

Собаки, будь-якої породи, потребують щоденного вигулу. Ця процедура повинна бути максимально безпечною як для тварин, так і для оточуючих. Щоб виконати це завдання, необхідно     контролювати рух собаки, при необхідності, мати можливість її зупинити. Таку функцію успішно виконує поводок, а його треба надійно прикріпити до екіпірування вихованця. Нашийники не завжди придатні для цих цілей, тут відіграє роль фізіологічні особливості деяких порід (широка шия, маленька голова). У цих та інших випадках використовують шлейки для собак. Дана конструкція спочатку унеможливлює травмування і навіть втому тварин.

Шлейка для собак, загальні відомості та різновиди пристосування

Шлейка - спеціалізована частина собачої амуніції, екіпірування, що замінює нашийник, що охоплює типу, що утримує дії, що складається з ременів різних розмірних параметрів, як штучного, так і природного походження (шкіра та дерматин, рослинні та синтетичні тканини). Шлейка, як утримуюча екіпіровка, охоплює частину спини і груди собаки, місце кріплення і точка натягу повідця припадає не на шийну частину тварини, а на її холку або грудну клітку. Таким чином вдається уникати стиснення рухів та обмеження дихання собаки, шия залишається повністю вільною, немає тиску на трахею, що викликає задуху та кашель, тварина не відчуває дискомфорту.

Враховуючи багатоособливість собачих порід, стримуюча амуніція для цих тварин поділяється на наступні категорії:

  • Шлейки для великих собак – екіпірування для габаритних порід (мастиф, дог, вівчарка);
  • Шлейки для маленьких собак – амуніція для компактних порід (пекінес, мопс, шпіц).

Екіпірування виготовляється з високоміцних, зносостійких, швидковисихаючих матеріалів, штучного та природного походження, в різних залежно від призначення розмірних значеннях (від S до XL). Карабіни кріплення повідця виконуються із стійких до корозії сортів металу, розміщуються на грудній частині пристосування або в районі холки.

Застосування шлейки для собак різних порід та вагових категорій

Основне призначення шлейки для маленьких та великих собак – це безпечний та комфортний вигул тварин. Однак цим функціонал пристроїв не обмежується. Екіпірування буде доречним під час довготривалих подорожей, переїздів та тренувань. Використання шлейки з карабіном на грудях привчить тварину не рватися вперед, а рухатися поруч із людиною, оскільки, при різкому натягу, ремені м'яко натискають на грудну клітину і область лопаток, змушуючи тварину зупинитися і тягнути.

Придбати шлейки для собак в Україні

Дане екіпірування є відповідальною частиною собачої амуніції, тому купувати її слід виключно в спеціалізованих торгових точках, що мають бездоганну репутацію. Саме таким є інтернет-магазин Зоод Зоодом Бегемот. Тут споживач зможе купити і шлейки для маленьких собак, і екіпірування для великих порід, якість гарантована виробником, ціна демократична та доступна всім категоріям покупців. Доставка можлива і до Києва, і по всій території України.


нагору